Re: Arvutimängud tüdrukutele

#12
GTA IV oli vahepeal STEAMis soodusmüügi ajal saadaval võileivahinnaga(~5€) ja piraatlus on ebaseaduslik!!!!!!!!!!!!!!!! Aga muidu Juss, kes oli pärit Valgast, väitis, et ta olevat kuulnud, et tema sõber, Toomas, sai GTA IV thepiratebay.sx-ist. Paraku ei oska antud väidet kinnitada ega ümber lükata, sest kogemused piraatlusega puuduvad.

Ahjaa, teemasse ka, rallimängud on popp ja noortepärane, alustame CMR1-st ja lõpetame DIRT 4-ga.
Loomulikult ära maini oma arvuti spetsifikatsioone, sest see on jumala poolt patt ja Allahit peab järgima. Aamen ja jätku leiba!

Re: Arvutimängud tüdrukutele

#14
Itivend, märk maha. Mu sõber olla ka märganud hetkeks GTA IV tpb-s oma tavapärasel piraatmänguvaatlusel. Ise ei suuda seda müüti kinnitada ega ümber lükata. Gta IV on jube konsooliport (kuigi patchid seda parandanud) ja arvuti peab tõesti korralik olema selle heal graafikal stabiilselt mängimiseks. Nett on requirementse täis. Postita oma arvuti specid siia, kui requirementidega ise võrrelda ei suuda.
Minu arvamus, mitte sinu, vaielge kui ei meeldi.

Re: Arvutimängud tüdrukutele

#20
world of tanks on päris tore. Sõjamäng küll aga seal verd ei ole, tankid lendavad lihtsalt õhku. Tasuta ka.:D

"Arenenud süsteem sõidukite uuendamiseks ja väljatöötamiseks lubab sul proovida erinevaid sõidukeid ja relvasid, mis mängus on. Ükskõik, kas sa eelistad vaenlaste väsitamist kiirete ja hea manööverdusvõimega kergete tankidega, söösta sügavale vaenlase ridadesse universaalsete keskmiste tankidega, kasutada raskete tankide jõudu elimineerimaks vastaste väed või saada võimsaks pikamaa suurtükke kasutavaks snaipriks, iga üksuse tüüp, mis on juhitud tõelise tankieksperdi poolt, on ülimalt efektiivne ja surmav."
http://worldoftanks.eu/
If you say you’re worthy, you are. If you say you’re not worthy, you’re not. Either way you will live into your story.
T Harv Eker

Re: Arvutimängud tüdrukutele

#28
ise ka tüdruk, huvitatud mängudest. Aga igatahes.. Kui isa ei lase mängida sõjamänge siis noh.... RPG, ralli, strateegia, simulatsioon.. action jääb ka suht välja siis kui sõda pole lubatud vist?
Aga ise soovitaks.. simcity, sims, driver san fransico, rayman?, igasugused GTA-d ja sellele mängustiilile sarnanevad. assasin creed seeria ka pole hull.. seal on see ajalooga teema. hmm.. ise lõpetasin sleeping dogsi mingi aeg, ka polnud paha, kuigi ta suht vägivaldne. aga muidu mulle võib privasse sõnumi saata ja seal räägin pikemalt edasi :D muidu läheb pikaks ära.
Whoever fights monster should see to it
That in the process he does not become a monster
And if you gaze long enough into an abyss
the abyss will gaze back at you.

Re: Arvutimängud tüdrukutele

#50
Mängu mõte on reedeks kõik tüdrukud ära tappa, et keegi senpaiga kohtama ei läheks. Aga yandere chan on senpaise armunud ja senpai ei tohi sind märgata teisi tapmas ja õpsile ei tohi vahele jääda. Seal on üks lilla peaga tüdruk kes on rival ehk tema jaoks on kõige rohkem erinevaid tapsmis viise. Soovitan vaadata youtubest, sest iga kuu pannakse asju juurde ja sinna on veel asju lisatud ;-)
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”