Re: LOL-i PELAJAD SIIA!!!

powerguy kirjutas:LOL on SUPER!!! Mida see teie elus muutis?
Lol kasvatas kõhupeale väikse rasvakihi, tõi mulle tunnistusele kahed, rikkus mu närvid ära ja öösel ei suutnud magada kuna mõtlesin aint lolist

väga mures sellepärast kuna nüüd hakkasin uuesti mängima ja nüüd lähen 9ndasse ja kardan eksamite pärast kuna sõltuvuses lolist

Külaline kirjutas:
powerguy kirjutas:LOL on SUPER!!! Mida see teie elus muutis?
Lol kasvatas kõhupeale väikse rasvakihi, tõi mulle tunnistusele kahed, rikkus mu närvid ära ja öösel ei suutnud magada kuna mõtlesin aint lolist

väga mures sellepärast kuna nüüd hakkasin uuesti mängima ja nüüd lähen 9ndasse ja kardan eksamite pärast kuna sõltuvuses lolist
Lihtsalt lõpeta ära, hakka trenni tegema. Ise olin ka aasta aega gamer, 6-9tundi päevas, kuid järsku taipasin, et ma tahaks endale tüdrukut ja ma tahaks kena välja näha. Motivatsiooni peab olema!

Algus oli mäng mõttetu minu jaoks, kuid kui mängimise selgeks saad, siis on sellest sõltuvusest raske lahti saada, õnneks 2 aasta jooksul olen juba nii palju pelanud, et enam ei viitsi. Ei tea kuidas Westis küll lood on aga Eastis on küll selle suhtlemisega jama, kõik sõimavad kõiki, jutu järgi jääb mulje, et kogu Poola elanikkond on mu ema k*ppinud!
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”