Käi väljas, leia endale neiu võid isegi armuda-Ma luban!
Ning siis muutub kõik!
Selle runescapega sa ei saavuta elus midagi, mõtle oma tulevikule.
Mine mingistesse ringidesse ja kui ei viitsi siis võid lõpmatuseni mädaneda oma arvuti ees! :twisted:

Runescape ... = ...bullcrap
ma ka mängisin seda nii kui olin mingi 10 aastane ja siis nii 3 a pelanud.
lõpuks lihtsalt arvutit enam ei näppinud.
aint kooliasjad.
sain vist combat 121 mingi julma nolifemisega aga see selleks.
Hakka õues käima,. ma elan mingis pommiaugus :D aga näe, tegevust kui palju. Ainult pead seda otsima. miski ei lange ise sulle sülle.
Muidugi tüdrukutega suhtlemine viib sind hoopis muule lainele.
peaks vähemalt, kui sa muidugi hetero oled, mitte midagi ära tõlgenda selles reas solvanguna, see oli lihtsalt küsival tasemel öeldud.

kõige lihtsam moodus kuidas nolifemisest lahti saada on otsida mingi tüdruk või nii..siis ei ole sa nii palju arvutis...ma üritan praegu aint niisama raates ja msnis olla..kuigi vahel juhtub et olen mingi paar tundi päevas mängind kui igav ja sittad ilmad:D

ma arvan kui sa oled ruuni sõltlane siis ürita koguda natukene raha umbes 800-900 krooni ja osta world of warcraft :) .. WoW ei tekita sõltuvust ruunist et nagu pead kellegiga võidu lvleid tegema...
Ja seda mängivad ka päris paljud tüdrukud eestis kellega olen ma kokku puutunud :) isegi omale sain ühe tänu sellele ja oleme oma 2 astat koos väljas käinud jne..

ja kui mõtledgi osta siis ära pane tähele neid kes ütlevad WoW imeb,sakib või midagi taolist... nad lihtsalt ei suuda omale raha koguda et seda lubada kuna neile pakike krõpsu tähtsam

Aga milleks üldse mängida???
Mina pole õnneks kunagi arvutimängudest ega ka omal ajal telekamängudest sõltuvusse sattunud. :D Ma mängin ääretult harva - siis kui tõesti kohe mitte midagi teha ei ole! Näiteks, kui tööl on selline moment, et üks ülesanne on täidetud ja uut pole veel antud ja muud tarka tegevust ka ei ole, aga koju ka veel minna ei saa, siis mõnikord mängin igavuse peletamiseks solitairi. Ühtegi arvuti mängu pole ma endale kunagi ostnud. Teleka mängugi sain sugulaselt, kes enda oma ära andis. Mängimine on minu meelest täielik aja raiskamine ja mõttetu tegevus.

Parem käi sõpradega väljas kusagil. Või leia endale mingi hobi, mis sind tõesti ka arendab... Ja kellel on näiteks koer, siis käi koeraga jalutamas - iga päev on tegevust ja tervislik pealegi. :)
Meie elu sõltub meie valikutest...
Ole see, KES SA OLED
ja vali, KES SA OLLA TAHAD
ning siis vali OLLA SEE, KES SA TAHAD!!! :D
Niisiis - kes sa täna oled? ;)

Ma Olen... kirjutas:Aga milleks üldse mängida???
Mina pole õnneks kunagi arvutimängudest ega ka omal ajal telekamängudest sõltuvusse sattunud. :D Ma mängin ääretult harva - siis kui tõesti kohe mitte midagi teha ei ole! Näiteks, kui tööl on selline moment, et üks ülesanne on täidetud ja uut pole veel antud ja muud tarka tegevust ka ei ole, aga koju ka veel minna ei saa, siis mõnikord mängin igavuse peletamiseks solitairi. Ühtegi arvuti mängu pole ma endale kunagi ostnud. Teleka mängugi sain sugulaselt, kes enda oma ära andis. Mängimine on minu meelest täielik aja raiskamine ja mõttetu tegevus.

Parem käi sõpradega väljas kusagil. Või leia endale mingi hobi, mis sind tõesti ka arendab... Ja kellel on näiteks koer, siis käi koeraga jalutamas - iga päev on tegevust ja tervislik pealegi. :)
sa oled naissoost, selles on vist probleem.
Sellises eas mehed on parajad oinad naiste suhtes...
Naised panevad kimaga ees minema arengu poolest :lol:

Re: Awww kadakas* mäng

poh saa need 9 levelit veel 2ra ja asi korras >) siis võid konto maha ´myya ma arvan et sa saad p2ris palju pappi sest see p2ris suur lvl ja neid friike on palju :D ja siis algusest peale sa ei viitsi nii või naa alustada ma olne selles 100% kindel ja see et kui endale tydruku leiad siis unustad sa rsi kohe usu mind sul l2heb enamus vabast ajast tydruku peale :D noh edu tean see rs-i v2rk on haie mu vend pealb ka seda koguaeg 24/7 ma usun et isegi tema võib sult konto ära osta aga nh ei tea kyll kust ta raha võtaks aga noh

edu!
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”