Minecraft.

Tere, alustasin minecrafti mängimist eelmisel aastal ning senikaua olen mänginud. Sõltuvuses otseselt ma ei ole, küll on mul muu probleem.
Kuna minecraft oli nii huvitav, ning mu vendadele isegi meeldis see, mõtlesime oma enda serveri teha. Algus oli küll hea ja kõike sellist, aga me lõpuks tegime nii palju, kui saime, kuid ikkagi oli rohkem vaja. Leidsin siis ühe inimese, kes mind aitas väga palju minu serveriga (tema tegi kõik permissionid). Kuid nüüd viimasel ajal oli ta väga imelik, mölises pidevalt kõigiga ja tegi inimesi moderaatoriteks täiesti mõtetult. Siis ähvardasin ta tiimist välja visata. Kohe peale seda kustutas ta serveri permissionid ära (Tal on ligipääs serverile). Kuna mina permissioneid ei oska, siis on mul vaja kedagi, kes oskaks.
Siit siis minu palve, et mul on vaja kedagi, kes oleks nõus aitama minu serverit permissionitega. Kui te ise ei oska, siis äkki teate kedagi kes oskaks.
Asjaga on KIIRE!

Re: Minecraft.

Permissioneid on vaja, just neid gruppide jne. jaoks (Omanik, mode, admin, vip, vip+, jne.)
Server avatud kõigile
Server on ikkagi minu oma, lihtsalt permissionid kustutati ära.
Ülelaskja nick on F00zi3, tema skype ütlen hiljem.
Serveri nimi on ESTKingdom ja IP on minecraft.iquality.ee
Suletud

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”