IMVU.

Tere! Ma räägin siis natuke ka oma lemmik mängust. No teglet see pole nüüd ka mäng vnii aga midagi selle sarnast. Ma olen seal phimttleiselt igapäev ja lihtsat chattin nedne inimestega kes seal on. Kes on mänginud see teab. Rohkem infot saate www.imvu.com -ist. See on tegelt suht lahe mäng vnii. Aga jaa jube hullus on selle järgi. Aidake tahaks sellst natukenegi lahti saada :D Aga väga ei piina ka.
Krissu. i Kata. xd

Re: IMVU.

Krissu. kirjutas:Tere! Ma räägin siis natuke ka oma lemmik mängust. No teglet see pole nüüd ka mäng vnii aga midagi selle sarnast. Ma olen seal phimttleiselt igapäev ja lihtsat chattin nedne inimestega kes seal on. Kes on mänginud see teab. Rohkem infot saate http://www.imvu.com -ist. See on tegelt suht lahe mäng vnii. Aga jaa jube hullus on selle järgi. Aidake tahaks sellst natukenegi lahti saada :D Aga väga ei piina ka.
Ma ise mängin tetrist,jube lahe on,nüüd sellest tingituna postitan 45 teemat selle kohta.

Hullus? Ma ei saa aru, kuidas saab tekkida hullus internetist või mingist mängust. :D Lihtsalt lahtisaamiseks enam ei mängi, IMVU mängimiseks peab ju selle arvutisse installima, eks? Ma ei mäleta enam, igatahes, kui peab, siis kustutad ära ja tagasi ei installi. Hullust vähemaks saad näiteks siis, kui lepid endaga kokku, et võid päevas mängida üks tund, ei ühtegi minutit rohkem.

Jube mäng, raiskasin üle 500€ sellele saastale ema rahade eest salaja. Olen pidevalt IMVUt meelde tuletades suht vihane, et 500€ tühisele mängule mida ei mängi juba ammu ja see kõik tuli mu emalt korraga 400€ välja panna. Ülejäänd 100€ olid väiksed summad arvete vahel mida tähele ei pandud.

võiku kirjutas:
06 Juul 2018, 04:14
Jube mäng, raiskasin üle 500€ sellele saastale ema rahade eest salaja. Olen pidevalt IMVUt meelde tuletades suht vihane, et 500€ tühisele mängule mida ei mängi juba ammu ja see kõik tuli mu emalt korraga 400€ välja panna. Ülejäänd 100€ olid väiksed summad arvete vahel mida tähele ei pandud.
saan aru, et sul uus kasutaja, 2 paeva vana ning kohe vaja koik teemad labi lugeda ja tark olla
aga vota hoogu maha veits
kõik on sodi
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”