On mul väga hull sõltuvus??

Tere, ma olen Counter-Striket mänginud u. 3 aastat väikeste pausidega. Algul mängisin u. 1h päevas, viimasel ajal hakkab mänguaeg suurenema.
Päeval mängin umbes 5h, nädalavahetustel u. 7h, öösiti(kuigi vanemad ei luba enam arvutis olla) vahel kuni kella5'ni välja. Ei saaks öelda, et mul eraelu pole, kuna väljas ja trennis käin ning sõpradest mul puudust ei tule. Kardan, et tulevikus muutub mu mängimisaeg pikemaks
KAS MUL ON SÕLTUVUS??

Re: On mul väga hull sõltuvus??

Enurees kirjutas:
Mdea, mul on graafikast suht suva, asi selles, et mulle on CSis tekkinud "head sõbrad" ja isegi tüdruk.. Varsti juba siuke tunne, et vahetan oma päris sõbrad CSi sõprade vastu välja :/

- Sul on csis tüdruk?
Vau.
Kahju sinust.
nojah. ma arvan ka et see äkki pigem 30 aastane mees? :O
Mis on au? me vist räägime millestki muust. Ütleme ilge mark, täitsa bläss. Me ei ütle au.

Sõltuvused ei ole alati halvad, nii kaua kui negatiivsed mõjud on kontrollitud või ei ületa teatud piire on kõik korras.
Me kõik oleme mingil määral sõltlased, enamus meist oleme sõpradest ja perest sõltuvuses. Nagu keegi eespool küsis. Kas suudaksid sõbrast(sõltuvust tekkitav muutuja) loobuda? Kui ei siis sõltuvus.

BILLIONAIRE kirjutas:
Enurees kirjutas:
Mdea, mul on graafikast suht suva, asi selles, et mulle on CSis tekkinud "head sõbrad" ja isegi tüdruk.. Varsti juba siuke tunne, et vahetan oma päris sõbrad CSi sõprade vastu välja :/

- Sul on csis tüdruk?
Vau.
Kahju sinust.
nojah. ma arvan ka et see äkki pigem 30 aastane mees? :O
Ei, ta pole 30 aastane mees, oleme temaga Skypes, MSNis videokõnesid piisavalt teinud.

Ma arvan, et kui sa suudad korralikult hakkama saad koolis vähemalt 4 ja 5-d ja paarid 3-d ja käia trennis või hobiringis ei ole väga hull,
kuna see pole su elus esimesel kohal, aga kui sa hakkad trennist/koolist puuduma mängu pärast siis juba kahtlane.
Kui ennast häirib, et mängid alati siis ürita sõpradega igapäev midagi huvitavat ette võtta .;)
Aga ma arvan, et pela või kaks ei tee liiga päevas.
Mängin isegi ja usun, et nii päeva pealt quitida on raske .
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”