Re: Õudus mängud

vertigo kirjutas:Half-Life 2 pidi väidetavalt õudne olema kui öösel pimedas üksi mängida
See üldiselt pole õudne, aga Ravenholm-i osa on sitaks. P.S vana mäng...
Oleneb arvutist, mida mängida saad. Mina soovitaksin soojalt: Metro 2033, Dead Space 1/2, You Are Empty, natuke vähem õudsamad on ka Bioshock 1/2.
pm: uued suhted

Amnesia: The Dark Descent + Kõrvaklapid + Pimedus = Profit.

Sõbra juures tegime kahekesi läbi. Ta ei saanud öösiti üksi edasi tehtud... :D

Veel soovitaks tõesti Penumbra seeriat.

Left4Dead on rohkem action, õudne võib siis olla kui pimedas mängides kuskilt seljatagant Witch/Tank kallale tuleb või Hunter peale hüppab nurga tagant...

Edit: Ei märganud üldse teema postituste kuupäeva..niisiis..kerge bump ?
Samas on ka neid inimesi, kes on elurõõmsad ja avatud, kuid ühel päeval äkki üht nende seast enam polegi ja keegi ei saagi teada, miks too inimene enesetapu sooritas.
R.- <3

Ma tean täitsa hästi, mida sa tunned. Mul ütlesid mingihetk närvid üles ja enam ei mänginud. Nüüd muidugi tahaks seda edasi mängida, aga pole võimalust.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Prochepy kirjutas:Ma tean täitsa hästi, mida sa tunned. Mul ütlesid mingihetk närvid üles ja enam ei mänginud. Nüüd muidugi tahaks seda edasi mängida, aga pole võimalust.
Mul hakkas natuke paha ka sellest lainetavast pildist, lisada sinna juurde veel närvikõdi, mida see mäng igaljuhul tekitab... juba muusika ja heliefektid üksi loovad selle õudsa atmosfääri. Võta saund ära ning 50% mängust on kadunud.

no näiteks amnesia seda pelavad paljud youtuberid siis walking dead see rohkem jupscaredega ja maeite kas sellest arvuti versioon on olen seda xboxi peal näinud siis dead space 2 suht norm ja siis kui tahad midagi lihtsamat ja loogilisemat ja mida saab tasuta ja legalselt siis black mesa aga see suht mõttetu

vertigo kirjutas:
Külaline kirjutas:aga kas keegi teab kus saab mängida Slenderman-i mängu mägida
http://slendergame.com/download.php

SuurTänu sulle vertigo ! Nüüd kindlustasid mulle selle, et ma magada enam öösiti ei saa, peab Slenderit mängima xD . Muidu toksisin seda telefonis, aga nüd alla laadimine ja ... Vanaisal mitte magada laskmine (ta magab samal korrusel, ja ma kavatsen karjuma ka hakata :3) . Jajj, ma tänan! :3
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ

Chriffety kirjutas:SuurTänu sulle vertigo ! Nüüd kindlustasid mulle selle, et ma magada enam öösiti ei saa, peab Slenderit mängima xD . Muidu toksisin seda telefonis, aga nüd alla laadimine ja ... Vanaisal mitte magada laskmine (ta magab samal korrusel, ja ma kavatsen karjuma ka hakata :3) . Jajj, ma tänan! :3
ma ei saa aru selle fenomenist, see pole ju üldse hirmus

Hihii.Selles point ongi. See tegelikult pole nii hirmus, kui pole pimedas ja üksi :3. Aga minu telefonis see enam ei tööta -_-. Läpparis on ülihalb graafika... Niiet tuleb ära oodata Nexus 7 ja siis läheb mängimiseks :3.
Nu mul telefonis lihtsalt kõnnid selle tüübi juurde....-_-
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ

Võileib kirjutas:Siis peab järgi proovima.
- Tõmbasin androidi versiooni, paar korda mängisin ja nüüd on hääl ära. :D Rohkem ei taha
tõsiselt või? see androidi versioon on täielik kõdu. tegelikult on vist nii et kui oled amnesiat mänginud, siis teised mängud kahvatuvad selle kõrval.

vertigo kirjutas:
Võileib kirjutas:Siis peab järgi proovima.
- Tõmbasin androidi versiooni, paar korda mängisin ja nüüd on hääl ära. :D Rohkem ei taha
tõsiselt või? see androidi versioon on täielik kõdu. tegelikult on vist nii et kui oled amnesiat mänginud, siis teised mängud kahvatuvad selle kõrval.
Tõsiselt jah. :D Sellepärast ma androidi oma võtsingi.
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”