Kas sõltuvus?

Nimelt selline probleem.. (Pole muidugi aimugi kas see kvalifitseerub "arvutisõltuvuse" all või mitte.)
Veedan arvutis keskeltläbi 8-12 tundi (päevas), kõik igapäevased tegemised (koolis käimine, söömine, koristamine jms) kõik kannatavad selle läbi, kuid rõhutaksin pigem sellele, et arvutit ei kasuta Ma mitte pelgalt meelelahutuseks vaid hoopis tööks..
Põhimõtteliselt mida kauem aega Ma arvutis veedan, seda kiiremini saan oma töö tehtud (tähtajad + tulemustasu)ning samas usun, et see kõik on mind erinevatest jamadest eemale hoidnud (nt: probleemid politseiga jne)..
Kuid tunnen, et olen aina rohkem muust maailmast eraldatud (keset nädalat), nädalavahetusteti võib mind leida, kas siis sõprade - sõbrannade seltsist või siis hoopis klubielu nautimast (tööga seonduvalt)..
Sooviksin eelkõige tasakaalustada, töö-,kooli- ja eraelu, kuid samas tundub see suhteliselt võimatuna näivat,
kuna arvatavasti (nii imelik kui see ka ei näi) näin olevat oma tööst sõltuvuses...
Samas saan aru, et kui Ma kiiremas korras ei suuda lahendust leida, siis arvatavasti jääksin klassikursust kordama (teist korda), mis eelmisel korral täpselt sama probleemi tõttu aset leidis..

Re: Kas sõltuvus?

cbble kirjutas:Midagi kasulikku siis ju. Samas ja, päris palju ikka.
Tee asjad ära ja ole ülejäänud vabal ajal minimaalselt vähe.
Kasulik ja samas kahjulik kahjulik..
Päris raske on tegeleda sellise juhtumiga..
Vabast ajast niipalju, et seda pole väga palju muidugi..
ning üritan kuidagi sedagi sisustada.. kuid kui idee pähe kargab, siis otseloomulikult
tuleb siia ekraani taha tagasi lennata ja seda kohe teostama asuda (mis otseloomulikult alati ei õnnestu)
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”