mängu sõltuvus

Nii olen 12 ja mängin suht pidevalt arvuti mänge kuigi tegelen tantsimise ja tõuke rattaga sõitmisega. Mängin päevas umbes 5 tundi mõni päev ei kä ültse väljas,mängin mingi tundi 10. kuigi ma ei muutu eriti vihaseks mõni kord, kui keegi närvi ajab ja siis löön arvutit aga mitte kõvasti ja mitte katki. Peamiselt mängin Sõjamänge, GTA-s, laskmis mänge ja rallikaid.
Kas ma olen sõltuvuses ise nagu ei ütleks. Kõik muidugi ütlevad et mängu sõltuvus aga ma võtan seda kui hobi ja väidan inimestele et igal ühel on mingi hobi nii ka mu ma mängin arvuti mänge, ma ei võta seda kui sõltuvust.Palun vastake tahaks teada kas ma olen siis sõltuvuses või mitte?

Re: mängu sõltuvus

kuna sa oled 12 aastane siis see arvutisõltuvus võib sult üle minna. mul oli ka siin mõned aastad tagasi nii et peale ärkamsit kohe arvuti ja enne marvutist minema ei läinud kui oli aeg magama minna. olin minig 10-14h päevas arvutis. aga siis mingi hetk mul viskas mängudest üle. nüüd ma siin ajan nagu rohkem teistega juttu kui mängin, kuna mängud ei paku sellist huvi enam.
The End is just the Beginning
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”