Talitsemine

ma m2ngi yhte s6jam2ngu nimega Counter Strike.L2hen kuskile serverisse ja m2ngin.Kui ma hakkan pidevalt surma saama l2hen ma n2rvii!Ma ei suuda ennast talitseda ma tahan peksta midagi nii suure himuga!!! Aga ma enam ei suuda tagasi hoida.Ykskord saatsin oma hiire vastu seina puruks!Mida teha kui n2rvis olen?Tavaliselt hakkan ma teda t2iega s6imama kes mind 2ra tappis aga see v2ga palju mind ei rahusta.

Loodan et saan abi :)

Re: Talitsemine

NightFire kirjutas:mängu põhimõte on ikka tapmine.eks kellelegi ei meeldi kui virtuaalselt tapetakse ta roundi alguses ära või nö lucki peale. just see ajabgi vihale/närvi

aga tee nii ,et mõtle kas sul on üldse seda vaja?
seda m2ngu v6i n2rvitsemist?

Re: Talitsemine

nojaa kirjutas:no ma olen mänginud kuskil 4-5 a csi ja mõni yksik kord oled närvi läinud. see kui sa koguaeg surma saad tähendab et oled bot. uninstall cs see ei ole sinu jaoks
vabanda aga see oli loll lause, mis sa arvad kuidas sai SK jne jne jne nii profiks?
Eks ikka harjutamisega ,miks öeldakse "harjutamine teeb meistriks" ja ennäe imet nemad ongi meistrid.Uninstall küll jah 1. varjant aga samuti võid teha pausid või mis muu seondub sellega
Tuulekene puhus vabalt, õhus lendas prahti.
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”