Arvuti sõltuvus

Siin ma siis istun...Noh,alustame sellest,et mul on arvuti sõltuvus.Mänge eriti ei mängi...Enam,kui mitte arvestada et olen mänginud RS'i suht kaua...lol...

Kuulan muusikat...Vahin msnnis...Youtube...Jne jne.Nagu muud teha poleks...Mõtlen,et ei lähe arvutisse järgmine päev...Koju tulen peaaegu kohe arvutisse.Mõnikord õnnestub nii,et kõnnin oma toast mööda nt.kööki õppima või nii...
Mõnikord olen paar nädalat ilma arvutitta...Kuna viimati...Ei mäleta... :D
Lihtsalt istun ja passin arvuti taga kuigi polegi tegelt midagi nagu teha arvutis...Olen msnnis...Istun...Vaatad,kadakas*,5 tundi läinud...How did this happen...:O
Kui tegelt peaks õppima.No mai tea,koolis läheb suht hästi,mata on raske aga ma USUN,et ma oleks parem matas kui ma ainult rohkem õppida viitsiks.
Tegelt suht masendav ju mõelda,et istud 5 tundi mingi arvuti taga...No c'mon!!
Ja silmad keerab kah selline asi persse...
Mõtled jah,et mul pole ju aega jne jne (midagi muud teha...)...BULLSHIT,loomulikult pole kui 5 tundi arvuti taga...Pere elu keeran kah suht persse nii,ema ütleb,et ma muud ei teegi ju kui arvuti taga...Õigus...
Krat nagu muud teha poleks,vaata telekat,loe,õpi...jne.jne.

:roll:

Re: Arvuti sõltuvus

Sama siin, kuid ma suht palju mägnin ka mänge. Sõbrad kes mul on ei asu samas linnas minuga. Ma ei ela enam ema isaga koos, olen 16 aastane. seega kõik ülejäänud sõbrad kes mul on asuvadinternetis ja mängudes. Ml on tutavaid egiptuses, poolas, ameerikas, saksamaal, hiinas, venemaal jne...

keegiikka kirjutas:Sama siin, kuid ma suht palju mägnin ka mänge. Sõbrad kes mul on ei asu samas linnas minuga. Ma ei ela enam ema isaga koos, olen 16 aastane. seega kõik ülejäänud sõbrad kes mul on asuvadinternetis ja mängudes. Ml on tutavaid egiptuses, poolas, ameerikas, saksamaal, hiinas, venemaal jne...
tänan vastuse eest.

Samasiiin . Jumalahaige .. Täpselt samaprobleem .. sõbrad kutsuvad välja .. ma üttlen : '' A maitea , mul tegemist präägu . '' .. Nagu tegelt istun arvutitaga ja isegi arvutis pole mittemidagi teha .. nagumaitea .. tahaks lahtisaada sellest probleemist .. ema ka juba : Kuule .. mine käi poes või midagi . Ma : Maisaa , ma olen arvutis .. jne .. Suht haige .. räme sõltuvus lihtsalt .. maikujutaks ette , kui mul enam lihtsalt arvutit poleks (: JULM ! -.-

Huvitav, ma olen päevas miskine 8h kindlalt arvutis. Mitte järjest, aga siiski. Kooliajal leidub päevi kus kõik tunnid on erialas, ehksiis 8 koolitundi arvutis, siis ühikas kl 15-24 ka veel.. seega miskine 14h olen enamjaolt arvutis mõni päev. Mitte, et mul sõltuvus oleks, vaid töö ootab mind arvutis. Eriti hull just see 5h pole :)

Puravik kirjutas:Häh. Ma ärkan hommikul kl 12, pesen hambad ja kohe arvutisse. Vahepeal käin korraks vetsus, või köögist süüa toomas, aga söömine toimub ikka arvuti juures. Magama lähen kuskil kell 3 öösel.

Beat that!

Mu tagumik valutab.
Hähäh :D Üle 24h oled olnud järjest arvutis? Noh väljaarvata need söömised ja peldikud jne? :D Beat this! ;)

painbow kirjutas:mingi 38h ringis ikka olen olnud arvutis.. söömise, tualeti ja pesemise breigid oli mingi 1h kõige rohkem kokku ; ) mingi tegin eritikiireid leveleid wow'is ja vaatasin youtube stuffi.. beat ya, i guess?
yes, you did :D
Wow'i mees :O Ise pelan Cabal online :)

Ilmar kirjutas:
Puravik kirjutas:Häh. Ma ärkan hommikul kl 12, pesen hambad ja kohe arvutisse. Vahepeal käin korraks vetsus, või köögist süüa toomas, aga söömine toimub ikka arvuti juures. Magama lähen kuskil kell 3 öösel.

Beat that!

Mu tagumik valutab.
Hähäh :D Üle 24h oled olnud järjest arvutis? Noh väljaarvata need söömised ja peldikud jne? :D Beat this! ;)
Ema juures kunagi olin 72 tundi järjest üleval ja vaatasin maadlemist. Sõin kaks korda. Vetsus käisin 3-4 korda. Beat THIS! :D

painbow kirjutas:I aint no man ;DDD
whoaa, (polnud enne cabal online'st kuulnud) ma vaatasin just mingeid videoid ja värki sellest cabal misiganes mängust.. AWESOME GRAPHICS MUCH? ;DD
Sorry :D
Cabal online Episode VI, graaf on täitsa OK. Aganoh, neil mängudel on selline imelik värk, et kui miskist asjast liiga lähedalt mööda lähed, siis takerdud kinni :D Suht vinge mäng lihtsalt tühja mängimiseks :D

painbow kirjutas:im having a hard time believing that... 3 ööpäeva ja kaks söögikorda.. jea right
Kui ma ennast pmst üldse ei liiguta, siis ma võin kauem ka söömata olla. Näiteks, vahepeal ma tegelesin trenniga väga kõvasti, aga mingil hetkel jäi kohustuste pärast paus sisse. Ja sellest läks mu söögiisu nii madalaks, et ma sõin 4 päeva jooksul paar pakki sifkasi, taldriku pelmeene, paar jogurtit ja koolis mingit suppi veel ükspäev. Ja kõik oli täiesti okei, kõht polnud lihtsalt tühi. Ja see oli nädala sees, käisin koolis ja kunstikoolis ka. Natuke uimane olin, aga ma ei tahtnud vägisi ka ennast sööma sundida.

Ja pealegi....kui ma kaua üleval olen, siis mingiltmaalt jookseb see piir, kus ma olen nii väsinud, et mul lihtsalt ei teki tühja kõhu tunnet. Ja miks ma magama ei läinud (ma usun et selline küsimus on mõnel tekkinud)? Sellepärast et mul olid süümekad et ma olin ühe šhow kaks hooaega maha maganud. Ja ma ei suutnud seda kinni panna ennem kui olid kõik osad vaadatud.
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”