Kas CS-i mängimine tegi sind rahulikumaks või agressiivsemaks?

Rahulikumaks. Tunnen, et lasen mängu abil enda agressiooni välja. Pinged langevad.
Hääli kokku: 109 (58%)
Agressiivsemaks. Mäng ainult õhutab minu seesmist agressiivsut. Tahan ka päris elus kellelegi "virutada" nagu mängus.
Hääli kokku: 80 (42%)
Hääli kokku: 189

Re: Counter strike (Kas CS-i mängimine tegi sind rahulikumaks võ

#54
CS mõjub inimestele erinevalt. Mulle enamjaolt ikka rahustavalt. Lähen mingisse fun servusse mingi modiga ja lälisen seal enda mikkriga. CS-is liigub palju toredat rahvast ringi, aga jah, on ka neid 11 aastaseid kes surmasaades peksavad arvuteid. Pubides pelan harva, vahel, aga, eriti ei taju officali. Jooksen tulimat peale ja saan surma. Ei muuda närviliseks kui mängu nalja võtad. Vahel peladel on jah nii, et kui surma saad siis sinutõttu round läheb kah, aga, ega õiged sõbrad pikka viha ei pea ja pelavad rahulikult edasi. Üsna mahe mäng minumeelest.

Re: Counter strike (Kas CS-i mängimine tegi sind rahulikumaks võ

#56
Err0r kirjutas:Olen mänginud ~10 aastaselt saati, nüüdseks olen ~4-5 aastat pelanud ja ikka läheb edasi.

Steam CS 1.6 sain ka kohe, kui tajusin soundida, ning ette lasta ehk mingi 12 aastaselt 8). 2 aastat Stiimi lasknud :mrgreen:.
AWP-ga oled viieseid ka lasknud gatheritel? PAlju monsterkillle päevas tuleb?
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "

Re: Counter strike (Kas CS-i mängimine tegi sind rahulikumaks võ

#61
legendman kirjutas:Minu arust alaealistel peaks see mäng keelatud olema, olen ise ka alustanud alaealisena seda mängu mängima ja ütlen ausalt sõi natukene närve küll. Usun et pole vaja väikestel jorssidel seda mängida võiks eestis seadus olla, et alates 18-21 eluaastast ..
Väga kitsas lähenemine sul asjale. On palju teisigi mänge mis tekitavad sõltuvust, CS-le ei saa mitte kuidagi erandit teha. 21 aastat oleks liig mis liig, isegi alkoholi ja suitsu tohib osta 18-aastane. Ja tekib küsimus et kuidas seda vanusepiirangu asja järgitaks? On kellelgi kunagi jäänud porno vaatamata selle tõttu, et esimese asjana ilmub ette hoiatus "alaealistele keelatud"? Igale takistusele on olemas vastumürk, see ei aitaks midagi, las lapsed mängivad kui tahavad. Nagu igal teisel sõltuvusel, on ka sellel omad ohud.

Re: Counter strike (Kas CS-i mängimine tegi sind rahulikumaks võ

#64
Kui ma seda paar aastat tagasi mängisin, siis ma muutusin agressiivsemaks. Önneks on see agressiivsus juba ammu möödas ning enam ei mängi üldse arvutimänge. Täiesti mõttetu tegus minuarust ning ei saa aru, kuidas sellest mängust saab sõltuvusse sattuda. Saast mäng ju :D . Aga nuh, see oli vaid minu arvamus..
<<Then ten years got behind you, No one told you when to run, You missed the starting run. >> Pink Floyd, "Dark Side of The Moon"

Re: Counter strike (Kas CS-i mängimine tegi sind rahulikumak

#67
olen päris kaua mänginud seda ja meeldib rohkem pelasi lasta, kui niisama ja suht rahulikuks teeb tegelikult mind. Vanasti mäletan, kui koolis käisin kuskil 4-6klassis siis käisin koguaeg seda arvutisaalis mängimas, siis tegi küll veidi närviliseks, praegu mida vanem seda rahulikum kui seda mängin.
uus arvuti vaja osta ei viitsi seda jama ka enam mängida tegelt..

Re: Counter strike (Kas CS-i mängimine tegi sind rahulikumak

#70
Mul on üks tuttav, kes kunagi Counter Srike'i mängis. Ta oli tavaline 10 aastane poiss, kel' olid head ja hoolitsevad vanemad. Jõuludeks sai poiss tavaliselt arvutimänge. Ühel jõuluööl, kui koju saabus kink Counter Strike mänguga, oli poiss kohe arvuti taga mängimas. Lõpuks kui nad koju ka interneti said, hakkas poiss ka online-s mängima. Poiss arvas, et ta on maailma parim, kuni ta liitus ühe serveriga, kus parasjagu mäng käis. Ta ei saanud isegi liikuda, kohe sai kuuli. Poiss sai väga vihaseks ja lõi noa läbi ekraani, vastu tulistajat. Järgmisel päeval osteti poisile uus ekraan, 24' flat screen ja mikrofon, et ta saaks 'sõpradega' rääkida. Ta lülitas mikrofoni sisse, ning esimesed sõnad mis teised mängijad kuulsid, olid väga ebaviisakad. Poiss sõimas kõigil näo täis, nii et kole. Lõpuks kutsuti koju psühhiaater, poisile diagnoositi hullus ja saadeti vaimuhaiglasse ning kõik elasid õnnelikult elu lõpuni.

Siit loo moraal. Ära mängi Counter-Strike'i. See teeb väga väga agressiivseks!! ;)

Re: Counter strike (Kas CS-i mängimine tegi sind rahulikumak

#72
Moonhead kirjutas:Mul on üks tuttav, kes kunagi Counter Srike'i mängis. Ta oli tavaline 10 aastane poiss, kel' olid head ja hoolitsevad vanemad. Jõuludeks sai poiss tavaliselt arvutimänge. Ühel jõuluööl, kui koju saabus kink Counter Strike mänguga, oli poiss kohe arvuti taga mängimas. Lõpuks kui nad koju ka interneti said, hakkas poiss ka online-s mängima. Poiss arvas, et ta on maailma parim, kuni ta liitus ühe serveriga, kus parasjagu mäng käis. Ta ei saanud isegi liikuda, kohe sai kuuli. Poiss sai väga vihaseks ja lõi noa läbi ekraani, vastu tulistajat. Järgmisel päeval osteti poisile uus ekraan, 24' flat screen ja mikrofon, et ta saaks 'sõpradega' rääkida. Ta lülitas mikrofoni sisse, ning esimesed sõnad mis teised mängijad kuulsid, olid väga ebaviisakad. Poiss sõimas kõigil näo täis, nii et kole. Lõpuks kutsuti koju psühhiaater, poisile diagnoositi hullus ja saadeti vaimuhaiglasse ning kõik elasid õnnelikult elu lõpuni.

Siit loo moraal. Ära mängi Counter-Strike'i. See teeb väga väga agressiivseks!! ;)
See moraal on küll mingi suht mõttetu ila. Jutt ka väga targem pole.

Re: Counter strike (Kas CS-i mängimine tegi sind rahulikumak

#78
Kunagi tiinkenana mängisin CS-i. Närvi ajas vahel, et skilli peab nii palju olema, et lambist headshoti kuskilt ei saa. Vaadates tagasi, siis oleks pidanud CS-i uninstallima, hakkama õigeid raamatuid lugema ja ma oleks täna juba miljonär. :D
If you say you’re worthy, you are. If you say you’re not worthy, you’re not. Either way you will live into your story.
T Harv Eker

Re: Counter strike (Kas CS-i mängimine tegi sind rahulikumak

#81
hullmees kirjutas:see kes satub cs'ist sõltuvusse on imelik. nii saast mäng ju
Ma CS laadisin alla, mängisin paar mängu ära ja lõpetasin. See mäng on saast. CSi asemel laadisin alla WolfTeam.. See oli siis veel hea. Aga kui tulid mängu, kes laristasid oma accoundil pärisraha, siis läks see mäng ka mõttetuks. Sest niipea kui olen mängus, siis paari minuti pärast olin tapetud e. neil 5432x paremad relvad, 5432x paremad Wolfid jne.
Vahepeal mängisin WarFace, see on hea mäng, kuid tulistamismängud ei käi mulle enam peale. Ma naudin parem seda hetke, kui olen koeraga õues või istun nsm netis (facebook, skype jne)
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”

cron