Kas CS-i mängimine tegi sind rahulikumaks või agressiivsemaks?

Rahulikumaks. Tunnen, et lasen mängu abil enda agressiooni välja. Pinged langevad.
Hääli kokku: 109 (58%)
Agressiivsemaks. Mäng ainult õhutab minu seesmist agressiivsut. Tahan ka päris elus kellelegi "virutada" nagu mängus.
Hääli kokku: 80 (42%)
Hääli kokku: 189

Olen ma liiga vanamoodne vms aga siiski arvutimängud on suht mõttetud, mida nad annavad sulle? Sa lihtsalt kulutad oma aega arvuti taga. Ma saan aru kui väljas on vihmane ilm või lihtsalt pole tõesti mitte kui midagi paremat teha siis palun, mängi, aga no kui tõesti väljas on kena ilm, sa saaksid olla oma sõpradega (kuigi, on sul neid üldse kui sa nii palju mänid neid?), tegeleda lugemise vms asjaga mis arendab ikka poole rohkem kui need haiglased arvutimängud, siis miks sa mängid neid?
Reaalne maailm ootab sind.

Sihukseid mänge ma ei austa!
1) Seal tapetakse inimesi(v.a. Enemy Territory-seal kõik toimub II maailma sõja ajal...ning reaalsust on kuidagi vähe)
2) Kõik toimuv toimub meie ajal!
3) Ja kuidagi tobe kui seal kõik maskides nagu terroristid jooksevad!
Ise seda pole mängind ja ei tahagi proovida, kuid pealt olen näind!

Mängule:0p!

Counter-Strike on rahulikule inimese mäng, sest ikkagi tegu taktika poolse mänguga, kus sul peab olema ka hea tiim ja sõbrad kellega mängida. Ise olen 3 a. juba pelanud CSi ja RTCW/q3/Enemy Territory onlines. On olemas oma sponsorid ja palju sõpru mängus. Parim sõltuvus üldse :!:

soits kirjutas:Counter-Strike on rahulikule inimese mäng, sest ikkagi tegu taktika poolse mänguga, kus sul peab olema ka hea tiim ja sõbrad kellega mängida. Ise olen 3 a. juba pelanud CSi ja RTCW/q3/Enemy Territory onlines. On olemas oma sponsorid ja palju sõpru mängus. Parim sõltuvus üldse :!:
sõpru mängus parandus nüüd "in real life" olge avatud mängudele ja kasutage IRCu, muidu raiskate niisama aega "pubides" lahmimisele.

tegelt ma ei tea,see polegi mind vist kuidagimoodi mõjutand,aga refleksid on paranenud kindlasti :D
aga eks see oleneb kah
üks päev lasen kõigile pähe ja oman ära,siis terve päev hea tuju
järgmine päev saan koguaeg surma ja saan bänni siis on end of the world

Ütlles rodi(eesti parima clani liige) et ka tema m2ngis seda algul plaju(nolifes)(pr2guseks m2nginud yle 7 aasta), aga kui vanemaks sai asi rahunes .Kuid CSi(Counter-Strike) m2ngin ise ka ja olen leidud palju sopru.

Olen Counter Strike juba oma 6 aastat mänginud, ja võin niipalju öelda et see mind agressiivsemaks ei tee. Pigem rahustab. Eks inimesi on erinevaid, on inimese kes võtavad arvutimänge tõsisemalt kui teised.

---
Üht ma ütlen veel : pärast rasket tööpäeva pole midagi paremat kui külm õlle ja Counter Strike :D (alla 18 aastased seda märkust mitte tähele panna, kuna meil on karmid alkoholi seadused.)
"What I am saying is that nobody ever came home stoned and beat up their wife." - George Michael

Tänu ühele inimesele minu klassist on juba pool kooli cs pedekaid täis :evil: , ja sellest ajast peale olen seda pointless mängu vihanud, kuna pea igapäev käib mingi cs teema, kui palju keegi HEADSHOTe sai jne, suht nõme aga mis teha, kui ükpäev peaks see cs likvideeruma siis vähemalt pooled cs pedekad pooksid ennast oksa :lol: , aga see selleks mänejaoks on mängimine mõtetu, oleneb kuidas võtta, kui sa mingi paar tunnikest lased siis ok, aga kui sa mingi pool päeva istud seal või rohkem ja hakkab õppimist segama siis tuleks midagi ette võtta.
Arvutimängude mängimisega on ka omad positiivsed küljed, selleks kopin ma ühe lõigu teisest foorumist:
kasu näiteks:
* näpuosavus (on siiski käsitöid, mis vajavad nobedaid ja osavaid näppe, näiteks puutöö, elektroonika jt)
* tähelepanu ja reaktsioonivõime (paar aastat aktiivset FPS mängimist kiirendab oluliselt kiiridentifitseerimist ja teravat silma (ma ei mõtle otseselt nägemisteravust, vaid haaravust.)). parandab võimet "haarata" mitut asja korraga (isegi mitteteadlikult), kasu otsene auto juhtimises, kus vahest peeglit vaja vaadata, jälgida märke, fooritulesid jne.
* loogika ja analüüsivõime: see tuleb eelkõige keerulisemate strateegiamängude mängimisest, kus vaja ressursse-sõjaväge-baasi vms sünkroonis ehitada ja kiiresti otsuseid teha. inimene õpib VÄGA kiiresti rehkendama ja paraneb üldine loogikaarusaam. loogika on tänapäeval aga selline asi, et sellest sõltub suures osas inimese IQ
* kindlasti paranevad teadmised vastavalt mängule, näiteks RPG puhul keskaja kombed, relvad, riietus; automängude (eelkõige tõsisemate) puhul auto tegelik ehitus, käitumine, FPS puhul näiteks militaarne oskus, erinevad relvad. kohati see pole muidugi oluline, aga üldine intelligents (olukorras, kus kõik on kontrolli all ja tagasilööke mujal ei tule) ainult tõuseb.

kuni kõik käib mõistlikes piirides, ei näe arvutimängimist üldse pahas valguses. arvutimäng on justkui raamat, millel on teatud stoori, kulutatud aeg, saadud info. otseselt raamatulugemisest (olgu kriminaalromaan, sci-fi, lihtsalt meelelahutus vms) ju samuti kohe kasu ei ole, lihtsalt üldine teadmine ja meelelahutuskogemus.

silmanägemine tänapäeval arvuti kasutamisest üldises mõistes eriti ei sõltu, vaid pigem asendist ja valgustusest (ja oskamatusest oma ekraani vastavalt tegevusele sättida), st tüüpiline on, et istutakse kägaras suvalisel toolil, pimedas, ilma muu valgustuseta ja monitori kontrast ja valgusjõud üsna põhjas. no loomulikult nii läheb nägemine pekki, see on hullem veel kui hämaras lugemine. kui ainult monitori taha või lähedale kõrvale madala valgusega matt ja pehme valgusega lamp põlema panna, paraneks olukord kordades.
samuti ei osata veel peredes teadvustada monitoride erinevusi, suurust, nende normaalparameetreid ning otstarvet. vähemalt kolmandik kodu-CRT monitore jookseb siiamaani 60Hz peal, olgugi, et võimaldab enam; ning LCD megavalusat heledust/kontrasti ei osata ka maha võtta (tänapäeva enamik LCD-sid ei tohikski üle 50% heledusega joosta, kuna valgusjõud on liiga suur).

Ise ka pealn vahepeal neid online mänge nt cod 4(call of duty 4) ja AA(Americas Army), keskmiselt kuskil paar tunnikest päevas ja kui väga hoogu satun siis üle 4 tunni :D , aga vahepeal ei viitsi ültse mängida ja siis kui mängi käima panen siis alles tekib viitsimist muidu istun netis või tegelen millegi muuga, aga olenemata arvutimängudest ei viitsi ma ikkagi eriti õppida :? aga üritan ennast koguaeg sundida ja hinded pole ka ni hullud kui osadel (9. klass).

muidugi olin ise kh umbes 1a. jõle cs1.6 friik .... ma mängisin alati seda päevas mingi3tundi ja suvel vahest terve päeva või öö aga kui asjas juba nüüd olen PRO gamer (3a. pelanud) mäng hoopis rahustab mind. kui olen vihane siis mängin ja mõtlen et vaenlased on kõik need keda ma vihkan.... samamoodi on mul ka trummidega, kui olen agresiivne siis hakka nii kuis suudan trumme taguma. Ühesõnaga see kõik enda viha cs1.6 ajada on minu jaok küül väga hea lahendus........
vähemalt ma ei tapa ju päris inimesi.. ütlen ma neile kes mölisevad et CS1.6,CSS, CScondition zero, Warrock,Delta Force, Undreal ja muud sellised tulistamis ja strateegiamängud on pasad.
muidugi ei karda ma öelda et hakkasin mängima juba väiksena (4-6 A.) mängima telekamängudel mängima koos oma onuga kahekesi tulistamis mänge... ja mitte neid kus oli relv ja lasid vaid nägid nagu supermariot.. platform mängud olid .
no ja sealt saigi alguse minu mängufriigi karjäär
:lol: 8) :D
Maitse üle ei vaielda, ütles kukk ja nokkis s*tta.

Re: Counter strike (Kas CS-i mängimine tegi sind rahulikumaks võ

Alustasin CSiga aastal 2005 ja nüüd mängin seda juba Eesti suhtes professionaalsel tasemel. Ei käi pubides nonnereid ownimas, vaid tegelen tõsiselt klanniga ja käin aktiivselt LANidel, sponsoreid on olnud. Mul on juba omad eesmärgid seatud selle mänguga ja püüdlen selle poole. Ma ei närvitse peaaegu kunagi kui mängin, vaid võtan asja rahulikult. See segab küll kooli natukene, kuid mind see ei häiri. Sõpru on mul piisavalt, ka häid sõpru, kellele muredest rääkida. Päevas harjutan CSi umbes 2-3 tundi. Koolivaheaegadel kindlasti rohkem. Loodan kunagi WCG-le minna ja see kinni panna.
CSil on kindlasti väga palju positiivseid külgi ja see ei ole lapsik mäng, nagu paljud arvavad. See on väga taktikaline ja raske, peab palju mõtlema, 1vs1 situatsioonides veel eriti. See mäng arendab mõtlemisoskust väga palju, reaktsioonikiirus suureneb.
Ma olen veel noor poiss, mängimist alustasin 10-aastaselt. Ehk siis mul on veel mitu aastat aega areneda ja ma näen mõtet ennast arendada selles mängus ja püüelda oma eesmärgi poole. Kahjuks ma ei näe mõtet sellel, kui sa alustad selle mängu mängimist 17-aastaselt ja üritad kuhugi jõuda, see on juba liiga hiline aeg alustamiseks. Täpselt sama nagu ükskõik millise muu sprodiga; mida varem alustad, seda parem.

Re: :P

JOX_- kirjutas:Ise olen CS 1.6 pelanud 4a olen käinud Rootsis,Soomes,Lätis,Leedus ja loomulikult ka eestis wcgl ja lanidel ;) see mäng tekitab minus põnevust ja teeb mind rahulikuks! _-
ma saan aru küll et vana postitus, andke andeks, aga lihtsalt torkas silma selline loll jutt noh. " loomulikult ka eestis wcgl" ???
Sellist asja pole olemas nagu "Eesti wcg", või "Rootsi wcg". On vaid 1 ja ainus ametlik World Cyber Games ja sinna saamiseks peab ikka paras friik olema. 4 aastaga ei võeta sind isegi koristajaks sinna.

hullmees kirjutas:mind ajas agresiivseks aga mitte sellel põhjusel et mäng on vägivaldne vaid kuna see on lihtsalt nihuke saast. üli s*tt graahvika ja juhtiavus suht hale ning mäng ise ka põnev ei ole.
minu reiting oleks 1/10

nõus, ostkae7tõmmake midagi normaalset, kui mul pole midgi teha, ma ei m2ngi cs-i, vaid kõnnin ümber laua :D :D :D lol
There's two theories to arguing with a woman. Neither one works.

meil pidi koolis (gümnaasiumis.. 12-ndas) tegema eesti keeles mingi kõne. ja üks klassivend tegi arvutimängude teemal, rääkis et arvutimängud on head, et ta saab seal ennast välja elada, et ei peaks koolis kedagi peksma hakkama jms. minu meelest on see juba väga kahtlane, et nii suured pinged üldse on.. peaks nende põhjustega tegelema, mitte neid pingeid kuskile arvutimängu suruma.
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”