Mina olen sellest üle saanud kui arvutimäng on läbi tehtud....siis nagu enam ei tahagi mängida. Sõjamängu on vist päris raske läbi teha. Otsi netist mängu koode, siis saab kiiremini. Mõne mängu puhul olen teinud otsuse, et enam ei mängi ja kõik.

Aga, hmm.. Miks sa seda üldse mängid siis kui mingit lõppu pole? Eesmärki mille nimel mängida. Tavaliselt mängid ikka, et see värk läbi teha vms aga kui niisama teed seal mingeid ühtesi samu asju siis, hei, ära ei tüüta? Sorri vaan kui panin millegiga puusse aga nagu tigercreature mainis, tõesti, vaevalt, et keegi hakkaks meeleheitlikult mingi arvutimängu kohta inffi otsima, mõttetud asjad niikuinii, võtavad ainult aega ära. :roll:

See et sa rohekem mängid (ööd ja päevad) ei tee sust paremat mängijat. sa pead vaimsel tasandil edasi arenema, keskenduma ainult pähe laskmisele jne. Pole mõttet lahmida niisama.
Kui rääkida, et miks mängida seda. Nuh kui oleksid euroopa tipp meeskonnas oleks võidu korral võimalik endale raha teenida. kui ma ei eksi sai euroopa parim team 500 euri ja 8 500 eegust hiirematti. Samas pakub see mäng suht palju suhtlemist ka ja mina olen häid sõpru päris palju leidnud. Miinus on muidugi see, et seda sõimamist tuleb tavaliselt rohkem ette. ja tõesti enamus publicu mängijad on mingid 10-13 aastased tatikad, kes muud ei tee kui ropendavad ja nõmetsevad. pelegi krt ma ei saa seda selle pärast palju mängida, et sinusugused noliferid kickivad mind koguaeg :twisted:
Õnneks on mul piisavalt muid tegemeisi, nii et ma ei pea 24/7 seda mängu mängima. hinded on küll ehk nati halvemad, kuid see on üldse arvuti viga mitte selle mängu.
Lahinguväljal näeme, r4isk!
Tavaline poiss ebatavalises maailmas.

Ma olin sxltuvuses sellisest mangust, nagu Runescape...mangisin seda 2 aastat jarjest...see on selline mang, kus peab treenima ja treenima kuni lopmatuseni kasvoi...Aga, minu onneks, uhel juuni paeval minult varastati koik asjad, millede kallal ma tootasin 2 aastat. Praegu olen umbes 10 korda harveemini arvutis.
Mulle meeldib Metallica ja Led Zeppelin ning mulle meeldib mangida kitarri.

yks poisike kirjutas:Ma olin sxltuvuses sellisest mangust, nagu Runescape...mangisin seda 2 aastat jarjest...see on selline mang, kus peab treenima ja treenima kuni lopmatuseni kasvoi...Aga, minu onneks, uhel juuni paeval minult varastati koik asjad, millede kallal ma tootasin 2 aastat. Praegu olen umbes 10 korda harveemini arvutis.
Mängige selliseid mänge mida saab mööda netti sõpradega mängida, aga mitte runescapet, keskmine vanus 12, iga teine sõna on ..(tahad teada)...

tegelikult on see fantastiline mäng

...võtke seda mängu lihtsalt suhtlusmänguna... see, et tuleb oma tegelast arendada, see on justkui kõrvalteema. Mänga annab võimaluse inglise keele arendamiseks. kaks aastat tagasi ma vaid purssisin üksikuid sõnu, nüüd valdan inglise keelt suht vabalt .
Kas see pole justkui tasuta ing.k õpe ja mõnus vabaaja sistamise viis-mõelda vaid suhtlus sõpradega üle terve maailma.

parimad söbrad leiad MMORPG-dest, see vöib küll mnu (WoW-noliferi(3 70-nd mängijat ühes samas guildis)) arvamus olla aga möelge nüüd, mis moodi on parem saada söpradeks, kas mingis mängus relvaga pähe lasta kogu aeg vöi käia instancides ja omada suure grupiga bosse.

Tänu ühele inimesele minu klassist on juba pool kooli cs pedekaid täis :evil: , ja sellest ajast peale olen seda pointless mängu vihanud, kuna pea igapäev käib mingi cs teema, kui palju keegi HEADSHOTe sai jne, suht nõme aga mis teha, kui ükpäev peaks see cs likvideeruma siis vähemalt pooled cs pedekad pooksid ennast oksa :lol: , aga see selleks mänejaoks on mängimine mõtetu, oleneb kuidas võtta, kui sa mingi paar tunnikest lased siis ok, aga kui sa mingi pool päeva istud seal või rohkem ja hakkab õppimist segama siis tuleks midagi ette võtta.
Arvutimängude mängimisega on ka omad positiivsed küljed, selleks kopin ma ühe lõigu teisest foorumist:
kasu näiteks:
* näpuosavus (on siiski käsitöid, mis vajavad nobedaid ja osavaid näppe, näiteks puutöö, elektroonika jt)
* tähelepanu ja reaktsioonivõime (paar aastat aktiivset FPS mängimist kiirendab oluliselt kiiridentifitseerimist ja teravat silma (ma ei mõtle otseselt nägemisteravust, vaid haaravust.)). parandab võimet "haarata" mitut asja korraga (isegi mitteteadlikult), kasu otsene auto juhtimises, kus vahest peeglit vaja vaadata, jälgida märke, fooritulesid jne.
* loogika ja analüüsivõime: see tuleb eelkõige keerulisemate strateegiamängude mängimisest, kus vaja ressursse-sõjaväge-baasi vms sünkroonis ehitada ja kiiresti otsuseid teha. inimene õpib VÄGA kiiresti rehkendama ja paraneb üldine loogikaarusaam. loogika on tänapäeval aga selline asi, et sellest sõltub suures osas inimese IQ
* kindlasti paranevad teadmised vastavalt mängule, näiteks RPG puhul keskaja kombed, relvad, riietus; automängude (eelkõige tõsisemate) puhul auto tegelik ehitus, käitumine, FPS puhul näiteks militaarne oskus, erinevad relvad. kohati see pole muidugi oluline, aga üldine intelligents (olukorras, kus kõik on kontrolli all ja tagasilööke mujal ei tule) ainult tõuseb.

kuni kõik käib mõistlikes piirides, ei näe arvutimängimist üldse pahas valguses. arvutimäng on justkui raamat, millel on teatud stoori, kulutatud aeg, saadud info. otseselt raamatulugemisest (olgu kriminaalromaan, sci-fi, lihtsalt meelelahutus vms) ju samuti kohe kasu ei ole, lihtsalt üldine teadmine ja meelelahutuskogemus.

silmanägemine tänapäeval arvuti kasutamisest üldises mõistes eriti ei sõltu, vaid pigem asendist ja valgustusest (ja oskamatusest oma ekraani vastavalt tegevusele sättida), st tüüpiline on, et istutakse kägaras suvalisel toolil, pimedas, ilma muu valgustuseta ja monitori kontrast ja valgusjõud üsna põhjas. no loomulikult nii läheb nägemine pekki, see on hullem veel kui hämaras lugemine. kui ainult monitori taha või lähedale kõrvale madala valgusega matt ja pehme valgusega lamp põlema panna, paraneks olukord kordades.
samuti ei osata veel peredes teadvustada monitoride erinevusi, suurust, nende normaalparameetreid ning otstarvet. vähemalt kolmandik kodu-CRT monitore jookseb siiamaani 60Hz peal, olgugi, et võimaldab enam; ning LCD megavalusat heledust/kontrasti ei osata ka maha võtta (tänapäeva enamik LCD-sid ei tohikski üle 50% heledusega joosta, kuna valgusjõud on liiga suur).

Ise ka pealn vahepeal neid online mänge nt cod 4(call of duty 4) ja AA(Americas Army), keskmiselt kuskil paar tunnikest päevas ja kui väga hoogu satun siis üle 4 tunni :D , aga vahepeal ei viitsi ültse mängida ja siis kui mängi käima panen siis alles tekib viitsimist muidu istun netis või tegelen millegi muuga, aga olenemata arvutimängudest ei viitsi ma ikkagi eriti õppida :? aga üritan ennast koguaeg sundida ja hinded pole ka ni hullud kui osadel (9. klass).

Re: Arvutimängudega probleem

mina sain oma venna arvuti s6ltuvusest( ja tema m2ngis csi p2evad ööd l2bi) nii lahti, et viisin arvuti kuuks ajaks 2ra..aitas..tylitsemist oli kyll selle p2rast palju aga l6pp tulemus on ju tegelt see mis loeb..
sa ju v6id ka r22kida kellegagi et ta arvuti niikauaks enda juurde v6taks..v6i r22kima vanematega sel teemal ja lasta neil see kuhugi 2ra viia v v2hemalt tuua see kui yks v6imalus v2lja..loomulikult peab ka endal suur tahtej6ud olema ja seda paistab sul olevat

Nagu ma aru saan, ei ole teil selle mängu koha pealt teadmisi üldse.
NT:
*ET on ainult mp versioonis.
*Wolfenstein on selle mängu nimi. Mitte ET, ehk ei saa tulle ET2'te.
*Miks mängida? Meelelahtus, tulevikus vb isegi raha teenimiseks.
*Keegi andis oma paostiga teada, et vahetpole kui palju pelada, skill areneb sama kiiresti. Täiest vale arusaamine. Mida rohkem pelad, seda kiiremini arened. PUB ei aita suht midagi ofc.

Ja üldse on asju millega mööda panete...
ON JU ARUKAS LAUSE, LOE VEEL KORD..
UUSI TUTVUSI?

1337 kirjutas:Nagu ma aru saan, ei ole teil selle mängu koha pealt teadmisi üldse.
NT:
*ET on ainult mp versioonis.
*Wolfenstein on selle mängu nimi. Mitte ET, ehk ei saa tulle ET2'te.
*Miks mängida? Meelelahtus, tulevikus vb isegi raha teenimiseks.
*Keegi andis oma paostiga teada, et vahetpole kui palju pelada, skill areneb sama kiiresti. Täiest vale arusaamine. Mida rohkem pelad, seda kiiremini arened. PUB ei aita suht midagi ofc.

Ja üldse on asju millega mööda panete...
Osta elu, ma võin julgelt öelda, sõltumata sellest kui kaua SINA ei m2ngiks, su skill ei arenegi
There's two theories to arguing with a woman. Neither one works.

Sõltuvusse võib jääda peaaegu igast asjast- ka arvutimängudest. Just arvutisõltuvus tekib, kui pole midagi teha. Mul endal ka vanemad kogu aeg kujutasid kahte tegevust mis mulle sobib : loe ja õpi. Sellest on kerge üle saada, kui hoiad end tegevuses: käid korralikult koolis, õues, trennis ja kasvõi kunstimuuseumis kui huvi pakub. Mul küll aitas.
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”