Neti pokker

Ma ei tea mida teha enam,viimased aasta otsa olen viimse kui sendi pokkeri lükkanud triobetti.Kaotanud olen totalis kuskil 30 tuhat krooni.On ka paremaid päevi olnud mil ma nn. olen saanud pokkeri rahade eest omale igast asju osta ja värki ja elada,aga viimasel ajal on kõik alla mäge läinud lihtsalt.Ükspäev jälle tegin 300 deposiidi igakord kui 2 buy ini oli olemas liikusin kõrgemale mängima kuni mul oli umbes viis pool tuhat eeki.Mille ma kaotasin poole tunniga m2ngides 1 vs 1 ja raha m6lemas lauas.38+ tundi polnud maganud ja kaotasin siis lihtsalt vahtisin 2 tundi lage ja siuksed m6tted olid peas,et jube.Vaixelt on juba võlgu ka tekkinud,aga need saan ära maksta.Igatahes igakord kui raha tekib lykkan selle triobeti raha laudadesse ja aina hullemaks läheb...ma ei tea kuidas sellest lahti saada

Re: Neti pokker

Neti mängude esmane soovitus on ju, et mängi nii suure summaga mille kaotamine sulle aksepteeritav on. Kui sa mängid, et tagasi võita kaotatud raha siis tuleks kohe arvuti aknast välja visata! Ilmsalt on mingi muu sissetulek ja ma soovitaks selle peale panustada pigem. Ilmsalt ei ole piisavalt skilli et õigel ajal foldida ja leebet teha sealt august.
o_O

m6ddedu kirjutas:Neti mängude esmane soovitus on ju, et mängi nii suure summaga mille kaotamine sulle aksepteeritav on. Kui sa mängid, et tagasi võita kaotatud raha siis tuleks kohe arvuti aknast välja visata! Ilmsalt on mingi muu sissetulek ja ma soovitaks selle peale panustada pigem. Ilmsalt ei ole piisavalt skilli et õigel ajal foldida ja leebet teha sealt august.
Lihtsalt gambler kes naudib seda omamoodi.

m6ddedu kirjutas:Neti mängude esmane soovitus on ju, et mängi nii suure summaga mille kaotamine sulle aksepteeritav on. Kui sa mängid, et tagasi võita kaotatud raha siis tuleks kohe arvuti aknast välja visata! Ilmsalt on mingi muu sissetulek ja ma soovitaks selle peale panustada pigem. Ilmsalt ei ole piisavalt skilli et õigel ajal foldida ja leebet teha sealt august.
Väga õige mõte! Aktsepteerin!
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”