Ei saa lahti

no mul suur probleem arvutiga
ma tulen kell 5 koolist koju ja panen arvuti käima õpin kell 22-23 ja läjhen magama(vahepeal muidugi ka sööks ja WC ja muu tähtis)
tahaks sellele lõppu teha ja iolla sõpradega rohkem ning pidutseda.
muide sõbrad mul samasugused.
lihtsalt ei saa olla nii,et ei ole arvutis muud pole midagi teha ja arvutis on põnev.
oleks tõsist abi vaja

otsi ( netist näiteks :wink: ) endale mõned rohkem väljaskäivad sõbrad ja ükspäev aja omad sõbrad kah kokku ja saa nende uute neti sõpradega kokku ja vaata mis hakkab toimuma ( aga kindlasti pead sa ennast kõvasti hakkama sundima )
soovin õnne ja kordaminekuid :!:
See on minu isiklik arvamus!

sellega ma ei nõustu,sest netist saan ma omale paraja perverdi ja natuke häbelik olen ka.
kuigi suhtlan iga parmuga väga vabalt.
lihtsalt ennast häbenen ja seda kuidas teine reageerib.
tegelikult ütleks,et sõpru mul on ikka sitaks.
aga niisuguseid lähedasi... kellega pidutseda tihti ja chillida.
vot need ongi need arvutivennad nagu mina.
põhiline suhtlemine on koolis

Aga tee oma sõpradele ettepanek et teeme korraliku peo (aja midagi kokku ja kindlasti kõik oma sõbrad) ja siis vaata mis toimuma hakkab. terve päev arvutitaga pole kah hea ! soovin õnne õues olekule ja soovitan hakata tegema trenni kah eks see kah nata aitab ja viibi maal värskes õhus !
See on minu isiklik arvamus!

võid ju hakata sõpradega sporti tegema. näiteks jõusaalis käia, joosta, suusatada või rattaga kimada. varem istusin ka suht päevad läbi arvuti taga, aga siis tehti mingi arvutikasutamis graafik ja kuna sain juhiload ka kätte otsustasin, et hakkan siis koos sõpradega teatud ajal jõusaalis käima. voilaa 3h kaob nagu tina tuhka. muidugi käin ma veel arvuti taga ka. nii 2-4 h päevas, kuid seda ma pahaks ei pea. no jah õppida tõesti ei viitsi ehkki peaks. aga kui veel pingutada suudaks, võiks teha nii, et ennem kui õpitud arvuti taha ei lähe :P. nati tahtejõudu ja asi korras
Lahinguväljal näeme, r4isk!
Tavaline poiss ebatavalises maailmas.

Sama asi oli mul sõber. Tead mis minul aitas? Sport.
Olin alati mingi viimaste seas jooksmises. Nüüd olen esimene enamasti alati.

Räägin sulle siis yhe loo.

Vanasti istusin kella 3-ni ( kooli ajal jah ) ja mängisin (olin 9-ndas klassis).
Kooli tööd ei jõudnud teha kuna tahtsin magada ( sest oli hilja ).
Muidugi hinded polnud nii head aga tänu sellele , et ma olen iseenesest itelligentne sain klassi ilusti lõpetada.
Yhel päeval siis kadus mul internet. Kuna ma ei viicinud mängida neid single player mänge siis mõtlesin paari tuttavaga , et mida võiks teha?

Hakkasime tegema sporti. Jooksime alguses yle 3 kilti iga päev. See oli muidugi väga palju minu ja tuttava jaoks kuid me j6udsime alati l6ppuni. Alguses 2-3 peatusega , siis 1 ja siis jooksime peatusteta peagu. Kopsumaht oli väike ja arvasin vahel , et "enam küll ei viitsi" aga tegin edasi, siis tegin yhe nädala pausi ja siis iga hommik kell 8-9 jooksin 2 ja pool kilti ükskõik mis ilmaga. Pärast märkasin , et saan jooksta suuri vahemaid ilma , et ma oluliselt väsiks ära.
Muidugi võib see totakalt kõlada ; " ah , et miks ma ikka jooksen ?"
Aga vastus sellele oli siis kui algas uus kooliaasta ja kuidas mina tegin kunagistele parimatele ära - tunne oli , nagu võidaks tervet sõda :D

Ja koos jooksmisega tõusis automaatselt vastupidavus ja jalgpalli saan nüüd ilusti üle 90 minuti mängida täies hoos.
Kui tõesti jooksta ei viitsi siis soovitan jalgrattas, aga vastupidavus ja kopsumaht ei kasva nii palju kui jooksed...
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”