Mul läheb vaja või ma teen enese tappu...

Tõesti...
See pole nali...
Kogu aeg teistel inimestel on aga minul pole...Ma mängisin sõbra pool ja see oli lahe aga ma tahaks ka seda mängu mängida aga mul pole võimalik...
Noh asi on nii...
Ma tahaks nii väga Killing Floor mängu...
http://store.steampowered.com/app/1250/

See ajab mind hulluks kuna teised saavad aga mina ei saa..Seda tuleb osta läbi online aga mul pole võimalik...(mis tähendab ,et mina ei saa kunagi seda mängu)...
Mulle meeldib õudus filmid ja kõik millel on zombid...
Ma olen zombie freak...
Ma ei tea,ma ei suuda enam elada niimoodi ,et teistel on see mäng olemas aga mul pole.Ma ei mängi palju mänge aga see on tõesti nii lahe.Zombid jne...
Ma ei suuda elada ,et teistel on see mäng ja minul pole :(

Sorry kui mõni kirjaviga sisse tuli...

Re: Mul läheb vaja või ma teen enese tappu...

Arvutimängu pärast enesetappu tehes on suurim idiootsus mida ma veel näinud olen.

Ma tean seda mängu ja võin sulle kohe öelda, et see pole seda raha väärt. Tegu on halva teosega, mis sind tõenäoliselt vaid piltide ja sõprade öeldu pärast köidab.

Käi sõpradega väljas ja käi parem palli mängimas - on ilusad ilmad, mis sa arvutis ikka mängid?
Jagatud mure - pool muret.

xSun kirjutas:Arvutimängu pärast enesetappu tehes on suurim idiootsus mida ma veel näinud olen.

Ma tean seda mängu ja võin sulle kohe öelda, et see pole seda raha väärt. Tegu on halva teosega, mis sind tõenäoliselt vaid piltide ja sõprade öeldu pärast köidab.

Käi sõpradega väljas ja käi parem palli mängimas - on ilusad ilmad, mis sa arvutis ikka mängid?
Kuule kuule see pole halve teosega...
Ära proovi midagi muud öelda...
Mul on vaja seda kohe...
2h veel ja see mäng on väljas..
Kui ma seda ei saa siis ma lähen segi....

Dani kirjutas:ähvardada end enesetapuga, et keegi ostaks sulle mängu ?
küsi vanematelt raha , mine tööle, laula tänaval müts maas jne..
on palju võimalusi raha teenida et saaksid omale selle mängu..

Edu...
Sa ei saa ikka aru !!!

MasterCard,Visa,Amex,Discover,JCB,PayPal või ClickandBuy

Seda ei saa siit osta...
Seda saab läbi interneti teha mis on minu pere jaoks võimatu ja minu jaoks ka...

Külaline kirjutas:

Edu...
Sa ei saa ikka aru !!!

Seda ei saa siit osta...
Seda saab läbi interneti teha mis on minu pere jaoks võimatu ja minu jaoks ka...

Saan küll!
Sii lihtsalt unusta ära see mäng, kui sa seda endale võimaldada ei saa. Või käi sõprade pool ja mängi seal.
No one and nothing ,will never replace you! .

Ma võin öelda, et kui sa saad selle mängu, ja seda igapäev mängid.. sa lihtsalt tüdined ära, pärast täiega kahetsed, et selle mängu ostsid, Niiet jah, ära hakka üldse raha kogumagi. Tee väljas midagi, et mõtted kõrvale saada.
See on sama, ma tahtsin üle aia ronida, aga ei saanud enam aialt alla, jäin sinna täpselt nii, et aed oli kahe jala vahel, autod sõitsid mööda, mark oli.. :D Mul oli ka selline tunne, et ma ei saa enam alla, ma ei saa midagi teha enam, aga siis ma mõtlesin, et eluksajaks ma siia ei jää ju, kuidagi ma siit alla saan, ja saingi. Ma ei tea, kas sa said aru mis ma tahtsin öelda.. Aga kui sa mõtled samamoodi, et eluaeg see mäng sind piinama ei jää ja sa saad sellest üle, siis sa saadki ju.. tegelt.

Dani kirjutas:
Külaline kirjutas:

Edu...
Sa ei saa ikka aru !!!

Seda ei saa siit osta...

Saan küll!
Sii lihtsalt unusta ära see mäng, kui sa seda endale võimaldada ei saa. Või käi sõprade pool ja mängi seal.
OMG See on ainuke mäng mida mul vaja on !!!
Ma ei mängi 24/7

Ma tahan mängida seda mängu üks kõik kui palju või vähe...Peaasi ,et ma seda mängida saan....

150.- krooni mäng ja keegi ei anna abi mulle :(

l1htsalt p01ss kirjutas:omg tõmba omale cs1.6 seal kh zombi modid või tee omale steami kasutaja ja pane sellele raha peale ning siis osta
See mäng on igati tore ja suht naljakas :D

Igatahes ma ei saa aru milles probleem. Mul üks sõber läbi neti ostis endale Steam'is mängu... Kui sa midagi väga tahad ja selle nimel vaeva näeksid siis sa selle ka saaks. Selle asemel, et siin teistelt raha välja pressida mine muretse endale vajaolevad asjad selleks, et seda mängu osta.

Aja raha kokku kasvõi kerjamisega ja mine osta see soomest neti kaudu kui eesti internet seda ei võimalda...

Lausa nalja teeb sinu jutt hetkel.
Suletud

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”