Vastus küsimusele kuidas sain lahti MÄNGIMISEST...

Kardan et seda ei taha keegi läbi elada kuidas mina seda tegin...aga nüüd ma ei tee muud kui istun ainult internetis...ei ühtegi mängu enam:
1. Oli ilus uus arvuti...maksis palju ja oli tõesti hea...sai kõike teha (Vanaisa kinkis enne surma... :( )
2. Oli haigus päevast päeva ainult mängida....ise imestasi ka et ma muud enam ei teegi.
3. Vennale muretseti teine vana arvuti millega tema tohtis sukerdada...tegi mis süda lustis.
4. Oli üks sugulane mul...20 aastane poiss kes tegi selle uhke arvutiga pahandust....nuhkprogrammiga kandis teiste panga arvetelt mingeid rahasid sellel ajal kui ma sõpradega olin.
5. Lõpuks jõudis asi politseisse ja sellel ajal kui ma koolis olin viidi mu arvuti mingisse ekspertiisi.... :cry: ...ka sugulane vahistati....arvuti viidi võrru politseisse.
6. Aga oli see venna arvuti mis on siiani veel "Perearvuti". Sellega ei saa tõesti muud teha kui netis olla...ei mingeid filme ega põnevaid mänge...

PS: Arvuti konfiskeeriti jaanuari alguses ja pole seda tänaseni tagasi saanud...sugulane sai ka vahepeal lahti mis on juba teine jutt...
Arvuti lubati tagasi anda peale kohtuotsust mis pidi toimuma nüüd augustis...see mis kohe tuleb....

Seega järeldus: 8 kuud pole olnud mitte mingit mängimist ega filmide vahtimist...ainult internett...ja kui arvuti kätte saan siis pole ka plaanis hakata nende mängudega eriti jamada...gümnaasium ootab ees....

Vot sellistmoodi sain mina sellest lahti....Minuarust oli see julm aga EFFEKTNE!!!!!

yay kirjutas:mis sa tahad et kõik hakkaksid hackima ja et nende arvuti konfiskeeritaks ? njaa :)
ta tahab õelda et tuleb kasutada arvutit millega saab ainlt netis käia.
At the dawn of our living time
Hope may cover all cries
Truth lurks hidden in the shadows
Dreams might be filled with lies
Soon there will be night
Pain remains inside

Ei ole nõus. Endal on ka kogemusi, kuigi ma olen siiani sõltlane. Enne sai ikka nii 11-12h päevas runescape pelatud. Nüüd on juba kergem, korra reiti, foorumid läbi, mircus vaatan korra, võibolla päevas kaks tundi.
Üldse, maal on nagu õues igav, midagi pole teha, siis arvutis, aga kodus olen enamuselt õues.
Tuleb osta korralik ratas, otsida korralikud sõbrad ja uskuge mind, siis te juba koju ei jää :wink:

ja vanad arvutid kõik andge mulle !!!
tegelikkuses aitavad ka arvutimängude vastu need nipid:
1. hakka vaatama mis on arvutikastikese sees st vaata natukene raudvaralist poolt arvutist...
2. saa see endale paremini selgeks...
3. hangi endale mõni vana katkine auto või ratas nt jawa iz jne...
4. ürita neid korda teha...
nüüd on eluks kah juba midagi meeles isegi kui tõesti kõike seda teinud oled...
muidugi kogu selle asja juures EI TOHI unustada sõpru ja väljaskäimist ;)
Tänan !
Teie Hr.Tundmatu
Pilt

See, et ostad mingi rümaka arvuti, on tõesti mõttetu! Kui osta, siis ikka korralik. Minagi olin nolifer(ilma eluta :D ) ! Päevast päeva arvutis, ärkasin, siis kohe arvuti ja olin kuni õhtuni. Sõbrad meelelahutused kõik ununesid!
Aga mul läks vist lihtsamalt kui teistel, lihtsalt enam ei viitsinud! Hakkasin puudust tundma sõpradest, huvidest jne..
Ja lihtsalt ükspäev sain sellest üle, enam ei kiskund sinna arvuti poole.
Hommikul ikka välja, siis meelt lahutama, ja ei saand arugi kui päev oli õhtal! :) Nüüd Arvutis 1-2 H. Enamus korrad mitte sedagi!
Muide, tehnika aitab arvuti sõltuvuse vastu kindlalt!

Re: Vastus küsimusele kuidas sain lahti MÄNGIMISEST...

Mul on mingi imelik asi, kui saan mingi uue mängu mis on ikka tõsiselt hea. siis mängin seda kuid. Aga pärast pikka mängimist lihtsalt tüütab mäng ära ja otsin midagi muud. Varsti on selline jama et ei ole enam mitte ühtegi mängu mis huvitaks enam. Mul ka selline jama et läpakaga ei saa kõige uuemaid mänge mängida. Muidu oleks alati midagi tegemist, kuid selliseid mänge mis ei nõua suurt graafika jõudu ei tule just tihti välja. Seni olen mänginud: unreal tounramenti seeriad, portali seeriad, half life seeriad. Skyrim (läägib ka madalate settingute peal :S), minecraft, mõned rally mängud. Kuid jah, ära tüütamine aitabki kõige rohkem sõltuvuse vastu minu puhul. Ja mul on arvutis alati muud ka teha, ntx loon 3ds max-is mingeid lahedaid asju ja siis teen animatsioone ning panen youtuubi...
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”