Cs

tere ma olen vello ma olen 13 aastat vana.olen 4 aastat cs-i mängind ja ma ei saa sellest kuidagi lahti kuigi tahaks väga.ma olen emale ja õele mitu korda kallale läind kui nad tahavad ise midagi arvtis teha.isale ja suurele vennale ei julge minna.õele olen korduvalt jalaga ja küünarnukiga KÕVASTI näkku löönud ja emale kordvalt jalga taha pannud et ta on kukkunud ja 1 kord ta läks koguni haiglasse.
Appi aidake palun :(

k6ige lihtsam on arvuti kellegi k2tte lihtsalt 2ra anda...nii kuks ajak...vb kaheks((laenuks nagu))..olen kindel et m6ni s6br sul seda lubab...v6i veel parem r22gi oma murest oma klassijuhatajale...tema ma arvan kindlasti v6taks arvuti enda poole hoiule...agha siis sa pead endale lubama et sa ei l2he seda enne teatud aega((ntx ene kuut aega)) tagasi v6tma...usu...nii sai ka mu vend sellest s6ltuvusest lahti...

Re: Cs

CS minus küll sõltuvust ei tekita. Ise teen nii et kui kool on siis CS rahustab närve suvel aga ei mängi ÜLDSE. Ja see kes kätega kallale läheb cs pärast ...hm soovitan tellida IT-venna lase blokib sul ära cs ja ei saagi enam pelada

lihtsalt ära mängi.
Uninstalli, müü oma stiim account ära.

Ja see tormiline reageerimine, soovitan soojalt vabandada.

Hakka oma arvutiaega reguleerima nii et.
Nädal aega iga päev istud kõige rohkem nii 3 tundi.
Siis järgmine nädal proovid 2 tunni peale viilida, aga kõige rohkem 3.
Ära mängi ühtegi sellist violence mängu.
Käi hästi palju õues.
Sul on kindlasti igasugu sõpru, või sis neid kellega koos päid maha lasid.
Tirid nood ka õue, lihtsalt teete küla/linnavahel lollusi ja võõrdud arvutist nii mis koliseb.
Kuu ajaga peaks asi mutt olema ja sa ei taha arvutit nähagi.

Tegelt pole mängul midagi viga , isegi pelan 1-2.5 tundi päevas.
Ma tulen koolist umbes pool 2 ,3 koju siis õpin ja pelan kuni kella kuueni
siis lähen õue vms sõpradega hängima või tööd tegema ( pean sittakanti puid vedama muidu :lol: )

:-( kirjutas:tere ma olen vello ma olen 13 aastat vana.olen 4 aastat cs-i mängind ja ma ei saa sellest kuidagi lahti kuigi tahaks väga.ma olen emale ja õele mitu korda kallale läind kui nad tahavad ise midagi arvtis teha.isale ja suurele vennale ei julge minna.õele olen korduvalt jalaga ja küünarnukiga KÕVASTI näkku löönud ja emale kordvalt jalga taha pannud et ta on kukkunud ja 1 kord ta läks koguni haiglasse.
Appi aidake palun :(
õe ja ema peksmise eest peaksid sa ise aegajalt julmalt tappa saama, ehk see õpetab sulle natuke kombeid... Mängi end kasvõi surnuks seal arvuti taga, aga ära oma õe ja ema kallale mine. Venda ja isa ei julge puutudagi, argpüks... naissoost ja nõrgemaid oled kõva käpp taguma, endasugustega ja suurematega kohe saba jalge vahel.

Vabandust, lihtsalt läksin närvi selle pärast.

Kuidas mina end võõrutasin sellest mängust ? Mängisin nii palju, et hakkas füüsiliselt paha. Enam pole mitu aastat seda mänginud.

cbble ja vertigo vastasid.. cs mapid vvv

a see selleks, kas sa nii hull skiller, et koguaeg tapad seal? kui nt surma saad koguaeg, siis läheb küll üle ju, a sul mingeid hobisid ei ole w? käi õues jne :P
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "

Mulle CS meeldib. Kohe kindlasti. Tahaks seda palju mängida, hästi osav olla. Enamasti mängin seda sellepärast et kõik sõbrad ka mängivad.Lemmik vabaajategevus on CS-i mängida,aga kui mõni sõber kutsub õue siis lähen kindlasti!
Tihti on aga selline lugu , et vanemad ei luba , NT: kell 18.00 . Nomaisaaaru ma olen ka ikkagi laps ja tahan õueskäia. Ise virisevad et ma ei käi üldse õues , kuigi siis kui ma tahan minna , siis ei või . :idea: :idea: :idea:

Aga päikest kõigile :) :D

Ma olen lihtsalt enamus cs modid juba läbi mänginud, niiet huvi on kadund. Kuid siiski pidevalt ma avastan midagi uut ja uut, niiet kui cs üle viskas siis tekkisid ikkagist teised huvid mis mind arvutitaga olema sunnib, no näiteks hackin photoshopis, sony vegases, valve hammeris, nende kõrvalt õpin php ja html veel, kuid loodan et suvi tuleb huvitavam niiet ei pea arvutis passima pidevalt =/

Siin polegi 'edit' nuppu? :o
Ise pelan mitu tundi päevas.
Aga oman ka elu.
Ja üks mainis siin, et kõik mod'id läbi pelanud. Pub/nsteam on mõttetu.
LANid/Cup'id/ocw'd on teine teema.
ON JU ARUKAS LAUSE, LOE VEEL KORD..
UUSI TUTVUSI?

Noh jah see peksmine oli küll alatu tegu! .. Mingi mängu pärast .. "Mis mõte peksta mängu pärast?" :?: Mul on mõte proovi seda:1 "Proovi mängu mitte mängida kuskil 3-4 kuud kui vaja siis isegi - 5 kuud." NB: "Käi tihti õues!" Aga jah ära peksa enda pereliikmeid ( õde, ema, isa aga ka mitte venda ). Tahad näha asi paraneb?! Ja ära ole nii kaua arvutis!!!

Vello sa oled siis ikka täitsa taun kui sa lähed emale kallale,sellise asja eest ananx lõuga sulle ,ja õele kallale minnd küünarnukiga näkku tal peaks nägu verine olema siis.kadakas* mine lihtsalt välja jalkat toksima kasvõi,leiad uued sõbrad siiis asi chivo.Ja ära emale küll endal kallale mine,sest tänu temale oled sa siin maailmas üldse ja ja saaxid csi pelada.Kui veel oma õele kallale lähed siis mine ütle kohe vennale ära ja las annab sulle mõnusa keretäie lõuga ! :?

Ükskord ma väntan ssind nii kaua,kuni kett maha tuleb .

Vello sa oled siis ikka täitsa taun kui sa lähed emale kallale,sellise asja eest annax lõuga sulle ,ja õele kallale minna küünarnukiga näkku tal peaks nägu verine olema siis.kadakas* mine lihtsalt välja jalkat toksima kasvõi,leiad uued sõbrad siiis asi chivo.Ja ära emale küll endal kallale mine,sest tänu temale oled sa siin maailmas üldse ja ja saaxid csi pelada.Kui veel oma õele kallale lähed siis mine ütle kohe vennale ära ja las annab sulle mõnusa keretäie lõuga !

Ükskord ma väntan sind nii kaua,kuni kett maha tuleb .

Parandatud vigadega !

Minu soovitus sulle:

Kustuta see mäng ära arvutist ja kui tahad uuesti downloadida või mis, siis mõtle ema peale,õe peale ..Mõtle mida muud paremat sa veel teha võid:

Sõpradega välja minna,
Telekat vaadata (kas või)
Äkki võtaks midagi perega ette?
Ja mida iganes toredat veel .

Ära kasuta oma aega Cs-ile mängimisele, ON KA PALJU TOREDAMAID JA LÕBUSAMAID TEGEVUSI MAAILMAS :wink: :wink: :wink: :!:
Vasta

Mine “Mängurlus (arvuti- ja hasartmängud)”