Re: Tood???

#6
Kui väljas ei sobi olla, on ikka väga kindel, et sa tööd ei leia. Suviti toimubki elu suures osas väljas, mingit tubast lisatööd lihtsalt ei teki. Võid naabritelt või sugulastelt igaks juhuks küsida, aga mujalt küll ei usu, et leiad.

Vanematega tuleks usaldus taastada. Mida selle heaks teinud oled?

Re: Tood???

#9
Bananiaju kirjutas:
09 Mai 2019, 07:08
Ngu see voib oues olla kull aga mitte mingi maal poldu harima. Vanemad annavad natukene aga see nii vahe mingi 5 euri kuus
5 euri kuus, elaksid sa ainult Venezuelas, siis saaksid juba midagi süüa selle eest isegi
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Re: Tood???

#10
Malevasse minek. Võid ennast ka lähedal elavatele vanaeinimestele naiteks lehti riisuma pakkuda. Et see toimiks peab olema vanainimestega sõbralik, tegema korraliku töö ja alt mitte hyppama. Neil võinas võrgustik omavahel ja varsti saad juab yle linna pakkumisi. Kui mõnda pilli mängida oskad siis yhel laadal mängides saab korraliku summa. Lapsed meeldivad inimestele rohkem ja neile jaetakse ka rohkem raha. Ise proovins ja 3 tunniga 150 euri

Re: Tood???

#14
Äge nickiga vend.

On selline asi nagu malevad, saad süüa, nats rahhi ja tutvusi...

No 13 aastaselt raske leida tööd ja värki.

Aga pead aru saama, et mängud ei ole elu ja sul neid üldiselt vaja ei lähe.

P.s võid müüa vanu mänge
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

Re: Tood???

#15
Kui mängida tahad, siis hakka kas piraadiks või taasta usaldus vanematega ja ehk siis on nõus steam sale ajal sulle ostma mõne..
Ära oota, et veel oma tingimuste järgi saad hakata tööd otsima, vanust on sul esiteks vähe, kogemused null ja haridust pole sul ka. Tööturul pole sul mingit konkurentsi, juba sellepärast et sinu palkamine lihtsalt ei tasu end ära.

Re: Tood???

#16
Lapsed pole reeglina kohusetundlikud. Veelgi enam, sul pole mingeid spetsiifilisi oskusi. Kui sa tahad mustalt töötada, siis sul ongi põhipanus kellelgi muru käia niitmas, puid riita ladumas, maja koristamas või midagi selletaolist. Omast käest ütleksin, et kui ma peaks mõnda last endale palkama, siis esimese asjana ma räägiksin nende vanematega. Kuna sul paturegister on muljetavaldav, siis ma arvan, et su ema või isa pole kitsi ka selle kohta rääkima. Pluss, kui sa varastamisega tegelesid/tegeled, kes kurat sind enda majja tahab?
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”