Kas on mõistlik?

Tere!
Kas mul oleks mõistlik (ja üldse võimalik) kooli kõrvalt näiteks kohvikus ettekandjana töötada? Olen 16-aastane ja pärit Tartust. Õpin gümnaasiumis ja meile antakse väga palju õppida ning õppimine on mu prioriteet ja mulle väga oluline. Samas arvan, et töökoht kooli kõrvalt ei oleks mulle ületamatu katsumus ja annab vaid kogemusi juurde ning raha teenimine ka kahjuks ei tule (kuigi tegelikult vaja ei ole, sest vanemad toetavad väga palju).
Mis teie arvate?

Re: Kas on mõistlik?

Kui oskad oma aega planeerida siis pole probleemi.
Nädala sees peaks see natuke lihtsam olema, väga palju inimesi ei käi alati kohvikutes, et saad sel ajal ka õppida (kui palju, seda täpselt ei saa öelda)
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014

Re: Kas on mõistlik?

Kooli kõrvalt töötada suudavad vaid vähesed rohke energiaga rõõmsameelsed inimesed, võid proovi teha, kuid arvesta, et uurida tuleb milline tööleping sõlmitakse, sest teatud lepinguid pole õigus (võimalik) ennem ära lõpetada kui kuupäevaga määratud töösuhte kestuse lõpuni, mingi töövaidluskomisjoni teema.
Samas soovitan nagu Jootekolgi pigem õppimisele pühenduda. Mäletan gümnaasiumi veel selgelt ja mind üritati ära küpsetada seal tänu minu keha kontrollimisega, lõpp läks ikka väga raskeks ja mõlgutasin katkestamise mõtteid. Samas juhtus ülikooliga sama asi, aasta sain enam-vähem normaalselt õpitud, siis hakasid nad mind hullemini piinama ja loobusin koolist teisel aastal, muidu oleks mul praegu viimane aasta bakalaureuses olnud.
Edu õpingutes, mõtle hoolega enne!
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”