suveks tööle.

Tere!
Mul on selline probleem et hakkasin juba talve keskel tööd otsima ja ka leidsin ja kirjutasin sinna, nad ss ütlesin et suvel kirjutaksn ja nad teevad mulle proovipäeva. Niisis ma kirjutasin neile aga oh üllatust keegi eivasta ja kuulutus on maha võetud ehk ss nad unustasid mu ära ja kohad on täis.
Probleem on järgmine:Mul on tohtult vaja selleks suveks tööd ja olen otsinud igalt poolt.Keegi ei taha ju võtta 15aastast tööle. samuti tuttavatel pole ka midagi pakkuda. Kas kellegil on mingeid mõtteid või soovitusi?

Re: suveks tööle.

-teemaalgataja-
Tegelikult käisin seal messil ka aga kõik asjad olid vanematele kui15.Eimene töökogemus oli mul 11aastaselt ja sellest ajast alates olen igaaasta kuskil käinud. Ning mul on super tähtis see aasta kuhugile saada. Proovisin ka malevasse aga ei pääsenud sinna.Ma loodan et kellegil on veel mõni mõtte.

Re: suveks tööle.

Pärl kirjutas:Okei, ma sain just aru, et mul on ilgelt vedanud.
Selgitan ka siis veits. Teised otsivad ilgelt tööd, aga ei leia kusagilt midagi ja siis olen mina, kes peab lihtsalt ühele kindlale inimesele helistama ja küsima, et kas ma saaks nt homme tööle minna. And, wohoo, got the job!
¯\_(ツ)_/¯
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”