Re: suvine töö

#2
Ise korjasingi selles vanuses just marju ja kurke. Ega see lihtne töö pole, samas tõepoolest üks vähestest töödest, mida nii noor laps teha saab. Eks ajalehti või jäätist saab ka müüma minna, aga pole kuulnud, et seal eriti palju teeniks, vähemalt mitte nii palju kui marjakorjamisega.

Mulle endale tundub, et igasugused põllutööd ongi see põhilinevalik. Lisaks marjakorjamisele siis ka näiteks rohimine, istutamine.

Re: suvine töö

#3
Kas kohalikomavalitsus või linn ei korralda malevaid? Seal saab laheda töökogemuse ja lisaks natuke taskuraha; muidugi uued sõbrad ka.
Veel võid minna ajalehti müüma, aga suurt raha nendega kokku ei saa, nagu termomeeter ütles. Selle töö jaoks on vaja meeletult motivatsiooni (viitsimist) ja suhtlemisoskust ka.
She saved everyone but couldn't save herself.

Re: suvine töö

#7
Soovitan ka sama, mis muffin14. Kui vanemad töötavad sellises kohas, kus oleks ka alaealisele sobiv töö olemas, siis uuri ema/isa käest. Mul õde sai umbes 15-aastaselt isa naise kaudu toitluskohta tööle. Samuti käis ta tööl ka ühes turismitalus abilisena. Koristas, oli abiks ja hoidis vahel omaniku lapsi. Eks neid võimalusi ole küllalt, kui osata otsida ja motivatsiooni on. Edu!
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”

cron