Telefonimüügi konsultandi töö

Hei,
Kas on kedagi, kellel oleks REAALSEID kogemusi telefonimüügi konsultandina töötades ja tahaks neid jagada? Olen täiesti kahevahel kas võtta tööpakkumine vastu või ei. Internetis ringi tuhnides leiab ikka igasuguseid arvamusi, iseasi kas kõik need kommenteerijad ka ise selle tööga kokkupuutunud on või lahmivad lihtsalt niisama.

Re: Telefonimüügi konsultandi töö

Telefonimüügi konsultant on see, kes helistab suvalistele inimestele ja pakub kraami? Kui jah, siis mina tean küll igasugu inimesi, enamik ei ole suurt midagi teeninud, ohtralt sõimata saanud vaid. Üks sõbranna aga kiitis, et tal läks seal päris hästi, siiamaani kiidab aeg-ajalt. Kuigi kaua ta siiski miskipärast seal töötada ei tahtnud, nii et ju nii rõõmustav siiski polnud. Nii et ise ütleksin, et see on töö, mida valiks ise vaid siis, kui tõesti mitte kuskile mujale lootust saada pole.

Reaalseid kogemusi ei ole. Sõbrad on tööl olnud seal, ja mõned on siiamaani. Mõni ütleb, et kannatab ära, mõnele ei meeldi.
Proovida võib alati. Ma usun, et päris paljud proovivad, ja kui ikka ei sobi, jätavad katki. Aga kui oled selline sotsiaalne ja paksu nahaga, ning rahaline olukord ikka karjub, siis... samas on olemas kindlasti ka palju raskemaid tööotsi. Ja vaevalt, et sa plaanid seda terveks eluks tegema jääda.

Olen töötanud selles ametis, kohutav kogemus.
Endale hakkab vastu juba see imal tekst mida sa seal rääkima pead ja reaalselt su palk sõltubki sellest kui paljudele inimestele sa seda pahna pähe suudad määrida. Ajalehtede tellimused on veel enam-vähem, aga no kui mingit lambist raamatut või ajakirja või sellist jama müüma pead siis edu sellega.
Viisakalt äraütlemine ei ole ka eriti ''ohvritel'' kombeks, eelistavad enamjaolt siiski sind isiklikult sõimama hakata. A kui see sind ei heiduta siis lase käia.
Olin ka neid kogemuste jutte kuulnud enne sinna tööle minemist, aga jutu järgi ei kõlanud see eriti hull. Reaalsus oli see, et kahe päeva pärast olid mul närvid krussis juba. :D
Kaks sõpra ka selle jama läbi teinud, esimene pani juba pärast poolt päeva minema sealt, teine pidas peaaegu kaks nädalat vastu.

Ausalt, 13 tunnised tööpäevad suures poes olid kordades talutavamad kui see neli tundi päevas inimeste peedistamine telefoni otsas.
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”