Kuidas teenida raha

Tere,
Ema oli lubanud jõuludeks osta kasutatud iphone 5s-i aga kuna ta ei saanud jõulu preemiat jäi see ostmata ja ta arvatavasti oma tava palgast ei osta. Mina olin juba sõbrannade ees kekutanud ja nii. Tahaks siis ise hakata raha teenima ja pärast jõule raha kokku saada. Kuna see on kasutatud ja heas korras siis maksab 270 eurot. Ise oleksin nõus mingite küla koertega jalutamas käima ja midagi muud sellist. Elan väikses asulas ja seal palju koeri ja loomi . Jamaks aga see et ole alles 12. :roll:

Re: Kuidas teenida raha

Kahtlustan, et väikses kohas on siiski väiksem vajadus koerajalutajate järele, sest inimestel on väiksemad sissetulekud ja nad ei pruugi sellistele asjadele saada raha kulutada. Kuulutused võid muidugi üles panna. Ole igasugu tööpakkumiste osas ka ettevaatlik - kui miski tundub liiga hea, et olla tõsi, siis üldjuhul see ka pole tõsi. 270 euro kogumiseks läheb tõenäoliselt siiski väga väga palju aega, ka siis, kui leiad mõne koerajalutamise töö. Nii kaua, kui sul seda raha pole, võiksid ka mõelda, et kas peab olema iPhone ja ehk saaks raha ka mõistlikumalt kasutada, kui teda üleliia nagunii pole. Edu!

Re: Kuidas teenida raha

No ma kahjuks purustan su unistused, nimelt väikses kohas on 12-aastsel tüdrukul suht võimatu klassikalise haltuuraga midagi teenida. Mõni vanemal inimesel oleks vast vaja puid lõhkuda vms, aga sa vist ei saa hakkama. Ega suuremas kohas ka asi parem pole, mingid koerajalutajad vms. No ma ei tea, ei kujuta ette, kes maksaks mingile lapsele koeraga jalutamise eest. Mingi kõrk uusrikkur ehk. Tee mingeid Justin Bieberi särke vms ja müü kasumiga maha või midagi :D
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”