Sooviks abi

Nii, kas 12 aastasel oleks võimalik suvel kuidagi moodi raha teenida? Tuttavatel midagi pakkuda pole. Mulle ei meeldiks Tartust välja minna kuskile mingitesse peenardesse maasikaid minna korjama. Mõtlesin minna kooli laadale müüma, sealt paar eurot tuleks. Aga kas 12 aastasel oleks võimalik suvel kuskil linnas veidi tööd teha ja raha teenida, tahaks väga unistused täide viia. Ja raha võiks ka olla rohkem kui ainult 5 eurot xD. Muidu meeldiks netis ka näiteks käsitööd müüa, sest käsitöö tuleb mul väga hästi välja, aga 12 oleks vist liiga noor. Aitäh kui midagi pakute suvel tegemiseks

Re: Sooviks abi

muah* kirjutas:
Pärl kirjutas:Noorteka malevas sain ma 34€ puhtalt kätte pm mitte millegi eest xD.
Mis sa tegid siis, et seda 34€ kätte saada? :D
Värvisime noortekas pilte üle, käisime ka ühes kohas tänava peale "sodimas", värvisime kivide peale lepatriinusid. Kõik oli jumala lihtne ja suht palju vaba aega oli.
¯\_(ツ)_/¯

Pärl kirjutas:
muah* kirjutas:
Pärl kirjutas:Noorteka malevas sain ma 34€ puhtalt kätte pm mitte millegi eest xD.
Värvisime noortekas pilte üle, käisime ka ühes kohas tänava peale "sodimas", värvisime kivide peale lepatriinusid. Kõik oli jumala lihtne ja suht palju vaba aega oli.
Registreerimistasu (linnasiseses 2 nädalat kestvas rühmas 20.- eurot / 3 nädalat kestvas rühmas 30.- eurot ja linnavälises 40.- eurot) tuleb maksta peale registreerimiskinnituse saamist ettenähtud kuupäevaks. Makse sooritamisel palume märkida maksekorralduse selgitusse noore ja rühma nimi. - hull raha kah, vanemad peavad ikka maksma ju, seega jäid suht miinustesse

Ananymous kirjutas:
Pärl kirjutas:
muah kirjutas:
Registreerimistasu (linnasiseses 2 nädalat kestvas rühmas 20.- eurot / 3 nädalat kestvas rühmas 30.- eurot ja linnavälises 40.- eurot) tuleb maksta peale registreerimiskinnituse saamist ettenähtud kuupäevaks. Makse sooritamisel palume märkida maksekorralduse selgitusse noore ja rühma nimi. - hull raha kah, vanemad peavad ikka maksma ju, seega jäid suht miinustesse
Me ei pidanud maksma mingit regatasu vmt. Malev kestis 5 päeva iga päev 3h ja saime mingi 2€ h.
¯\_(ツ)_/¯
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”