Keeruline Olukord

Tervus,olen otsapidi taaskord keerulises olukorras.
Olen pööranud just pisut aega tagasi 18,minujaoks on see eluetapp kus peab hakkama inimene enda eest vastutama ja mingil suuremal määral oma elu peale mõtlema.
Kuid probleem seisneb selles:
Olen lõpetanud paar aastat tagasi põhikooli kuid mitte just kõige edevamate hinnetega lisaks on asjajuures kõige hullem see et olen lõpetanud LÕK nö lihtsustatud õppekavaga,tavaliselt määratakse see õppekava läbi psühhiaatri kuid mulle määrati see selletõttu et olin liiga pidevalt haige ning olin sunnitud pikemat aega koolist puuduma,hiljemalt polnud mul võimalust asju järele vastata ning otsustati panna mulle LÕK et ma lõpetaks oma 9nda klassi ette nähtud ajal.
Kuid probleemi juurde...olen otsustanud asuda oma elupeale kuna minek kutsekasse polnud mul võimalik,pereprobleemide tõttu
Niisiis pidin minema ametlikult tööle,kuid mõeldes oma kroonilisele haigusele hakkab see käima natuke üle jõu.. 380€ kuus/ 5päeva 12h füüsilist tööd
Olen hakanud mõtlema et mulle sobiks rohkem selline püsivam töö,kuid selle takistuseks pean ma oma teistest erinevat välimust,needid,tattood jne
Jututaga on üldiselt küsimus:mida teeksite teie antud olukorras?
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”