Töötamine reisimise ajal

#1
Hei

Ma siis mötlesin, et ehk keegi teab vastust vöi on kuulnud midagi, aitaks mind päris palju.
Olen kindel et nii mönigi teist on kuulnud vöi lugenud inimestest, kes jätavad töö ja köik ning lähevad reisima, kas siis ümbermaailmareisile vöi on olnud ka neid kes lihtsalt euroopa peale lähevad. Ning selleks et raha oleks ikka edasi minemiseks, saab inimene kuidagi kuskil tööd, olles siis välismaal. Ja kui mingi raha teenitud, liigub edasi ja mingi hetk mönes muus riigis jälle jääb natuke pikemaks ajaks paigale ja teeb tööd et edasi reisimiseks raha oleks. On kellelgi mingisugust aimu, kust nad leiavad neid tööotsi niimoodi riigis, kus tuttavaid ees pole, kuidas nad saavad tööle? Mind väga hakkas huvitama, kuna endal on ka tulemas selline pikem reis läbi euroopa ja edasi aasiasse ja kuhu iganes teed viivad.

Re: Töötamine reisimise ajal

#3
Kui valida sobiv maa ning reis ajastada mingite viljade valmimise hooajaga, võid saada neid ajutisi tööotsi ka kuskile farmidesse viljakoristuse abiliseks.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”