Tööd noorukile? (aitäh kui viitsite lugeda)

Tere olen siis 9 klassi ôpilane ning olen juba pikemat aega môelnud tegeleda mône töö-ga.Arvan et kôige normaalsem oleks lôpetada 9 klass kôigepealt ning suvel siis kuskile tööle minna.Aga ma ei tea kuhu tööle minna.Plaanis oleks siis leida töö 3 kuuks.Enda 18 aastase ôe järgi oskan seda öelda,et tema läks suvel Solarisse ühte restorani tööle ning ta käib kooli kôrvalt siiamaani seal tööl.Mina aga sooviks kasvôi 3 kuuks tööd.Sooviks 16 aastase kohta teenida ikka normaalselt.Aga nüüd ma vajaks abi/soovitusi kuhu minna suveks tööle ning kus vôetakse noorukeid vastu .Loodetavasti saate nôuandeid jagada :)

Re: Tööd noorukile? (aitäh kui viitsite lugeda)

OldschoolGG kirjutas:Olen enda puhul tähelepannud ,et olen nii hea suhtleja kui ka kuulaja.Suudan rääkida vabalt nii eesti-kui ka inglise keeles.Vene keel kahjuks pole käpas.Meeldib arvutiga töötada ning pakkuda inimestele uusi/teistsuguseid vaateid ning suunata neid paremuse poole.
Kui nüüd midagi sellest tekstist välja noppida ja kokku panna saaks,oleks hea.
Selle iseloomustuse põhjal pakuks ma sulle telemarketingi tööd.. Edu!

Re: Tööd noorukile? (aitäh kui viitsite lugeda)

Telemarketing küll, kuid seal (kuna me elame Eestis) on sageli vaja ka vene keelt osata.
Suvel mängib suurt rolli tegelikult see ka, kus elad ja mis võimalused seal on. Või kui sul on võimalus elada suurlinnas need kolm kuud, siis suurlinnades on ikka abilisi vaja tavaliselt. Jäätisemüüjaks, ajalehemüüjaks, kohvikutesse vms võid ka proovida.. Maasikaid korjama? Jube raske töö, aga kui hea otsa saad siis võib ikka päris hästi teenida. Malev?
Kui sul erilisi plaane peale kooli ei ole siis telemarketingus saab aegu ka nii planeerida, et peale kooli töötad. Aga noh, oleneb, kui raske koolis ka on ja kas vastu pead.
Otsi kõik oma tutvused välja, küsi sealt, läbi tuttavate saab sageli.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”