Re: Töö otsing

vertigo kirjutas:Olgugi et tegu pole tööotsinguportaaliga, siis tuleb ikkagi kiita autori tõsimeelsust ja finessi oma CV koostamisel. Sinna on maetud hulganisti vaeva ja aega. Iga tööandja jookseks tormi sellise peale, kui ainult õigest kohast oskaks otsida.
hah. fakt on see, et tööandjat ei koti cv ega kaaskiri. esimene asi mis mulle tehti oli politsei päring, seejärel kirjutati guuglisse mu nimi. :D esimene tulemus - facebook. :D

Ilmar kirjutas:
vertigo kirjutas:Olgugi et tegu pole tööotsinguportaaliga, siis tuleb ikkagi kiita autori tõsimeelsust ja finessi oma CV koostamisel. Sinna on maetud hulganisti vaeva ja aega. Iga tööandja jookseks tormi sellise peale, kui ainult õigest kohast oskaks otsida.
hah. fakt on see, et tööandjat ei koti cv ega kaaskiri. esimene asi mis mulle tehti oli politsei päring, seejärel kirjutati guuglisse mu nimi. :D esimene tulemus - facebook. :D
Sellisel juhul I'm fucked.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

Ilmar kirjutas:
Fakt on see, et see oleneb tööandjast. Mind leiti jällegi CV kaudu üles, ei pidanud isegi kandideerima. Ja üks teine helistas ja kiitis mu kaaskirja ja avaldas muret, et see koht võib olla minusuguse intellektuaali jaoks liiga madal. Kuigi üks kolmas koht oli jah selline, et taustauuring ja minek, muu ei huvitanud.

itivend kirjutas:Minu tööandja vist küll mind ei guugeldanud ega CV-d oluliselt ei sirvinud. "Töö on selline... meeldib? ok, tule homseks kohale, teeme lepingu ja hakka pihta".
No, oleneb ikka tööst ka. Kui sa neid kaste laod seal või kraavi kaevad, siis pole väga CV-st midagi otsida. xd
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”