Re: 13 aastane tüdruk otsib suveks pärnusse tööd :)

#2
Kuulge, mis asja!? Kas kuskil levib info, et see siin on töökuulutuste portaal? :D Kas keegi üldse on selle foorumi kaudu töö leidnud? Võin suht julgelt väita - ei ole! See foorum on n-ö lastelt lastele ja lastel ju üldjuhul oma ettevõtet, lapsi jms ei ole, et tööd pakkuda oleks. Lisa kuulutused ikka kuulutusteportaalidesse.

Mis tähendab "koolis lasteaia kasvataja"?

Re: 13 aastane tüdruk otsib suveks pärnusse tööd :)

#3
termomeeter kirjutas:Kuulge, mis asja!? Kas kuskil levib info, et see siin on töökuulutuste portaal? :D Kas keegi üldse on selle foorumi kaudu töö leidnud? Võin suht julgelt väita - ei ole! See foorum on n-ö lastelt lastele ja lastel ju üldjuhul oma ettevõtet, lapsi jms ei ole, et tööd pakkuda oleks. Lisa kuulutused ikka kuulutusteportaalidesse.

Mis tähendab "koolis lasteaia kasvataja"?
kui olin veel endises koolis oli õpetajate päev ja mind panti kohe kasvatajaks päris mitmeid kordi .......

Re: 13 aastane tüdruk otsib suveks pärnusse tööd :)

#8
Aga ei ole ju nii, et igaüks kirjutab, mida tahab ja sinna, kuhu tahab. Siis oleks foorum ju ühe päevaga ära solgitud, kui üldse ei jälgiks, mis ja kuhu käib ja mis reeglid on. Igal juhul edu sulle töö leidmisel ja sinu vanuses tasuks seda otsida eelkõige ikka tutvuste kaudu - ehk on mõnel sugulasel, vanemate tuttaval vms midagi vaja ära teha ja soovib selleks abiväge palgata. Kuskile lapsi hoidma jne võetakse nii noort tõesti vaid sel juhul, kui tegemist on tuttavaga. Marjakorjamiseks pead lihtsalt lehtedes kuulutusi jälgima.
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”