Re: töö

#3
Like? See "andke like" tuleb vist tänapäeva lastel nii automaatselt, et ei saada aru, et Facebookist väljaspool ehk pärismaailmas ei ole neid like'e.

Esiteks pole tegemist tööotsingute foorumiga, vaid sellisega, kus on samasugused lapsed, kel tööd pakkuda pole. Teiseks -kui on hädasti tööd vaja, siis peaksid selle nimel ka tegutsema. Mõtle läbi, mida sa oskad, mida teha tahad, pane kuulutused üles, lappa ajalehtedes kuulutusi, uuri läbi kõik sugulased ja vanemate tuttavad, kas pole kellelgi mõnd tööotsa pakkuda jne jne. Nii noorelt saad ilmselt vaid kuskile põllutööle, mida päris Tartu linnas sees teha ei saa, aga saab minna rattaga või bussiga. Kui puid laduda oskad, võin ehk ise ka paar tunnikest tööd sulle pakkuda.

Re: töö

#6
vertigo kirjutas:
termomeeter kirjutas:Like? See "andke like" tuleb vist tänapäeva lastel nii automaatselt, et ei saada aru, et Facebookist väljaspool ehk pärismaailmas ei ole neid like.
Ilmselt mõtles ta siiski linke.
Aa, siis küll, selle peale ma tol hetkel ei tulnud, kuigi isegi üritasin mõelda, et kas võidi midagi muud öelda tahta :D. Tänks!
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”