Tere

Tere mul on selline mure, ise Elan Pärnus, mul on kahjuks liikumispuue, ja ma sooviks mingisugust tööd Arvuti Erialal, mida saaks kodus teha, mingisuguseid andmete sisestamist vms, olen nõus miinimumpalga eest või kokkuleppel. Ise olen Keskeri haridusega Igasugune koolitus oleks ka kasuks, sest lõpetasin kooli 2011 aastal. ja pole eriti arvutitega tegelenud enam. Vajan tööd, sest kodus istumine viib meeleheitele. Aitäh.

Re: Tere

Ma ei saa hästi aru - sa tahad tööd arvuti eriaa, aga pole kaks aastat midagi arvutitega teinud? Peaksid ikka ise omal käel siis pidevalt juurde õppima, kui tahad arvutitega töötada. Kahjuks selle foorumi kaudu sa küll tööd ei leia, vaid ikka cvkeskuse jne kaudu.

Re: Tere

Kristoke kirjutas:Tere mul on selline mure, ise Elan Pärnus, mul on kahjuks liikumispuue, ja ma sooviks mingisugust tööd Arvuti Erialal, mida saaks kodus teha, mingisuguseid andmete sisestamist vms, olen nõus miinimumpalga eest või kokkuleppel. Ise olen Keskeri haridusega Igasugune koolitus oleks ka kasuks, sest lõpetasin kooli 2011 aastal. ja pole eriti arvutitega tegelenud enam. Vajan tööd, sest kodus istumine viib meeleheitele. Aitäh.
Sa saaksid teha näiteks: veebilehti, graafilist disaini, kirjutada ja palju palju muud. Kui inglise keelt oskad, siis saab ka pakkuda elance.com-is ja odeskis enda teenuseid.

Arvuti eriala ja IT on väga lai. Mis oskused sul täpsemalt on?
If you say you’re worthy, you are. If you say you’re not worthy, you’re not. Either way you will live into your story.
T Harv Eker
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”