Raha vaja ,

Kuidas võiksin kodus või kodu ligidal raha teenida ? Ei saanud suveks tööle kusagile ning vanematel on ka näpud põhjas suhteliselt. Vanavanemate juures sai ka käidud ning tööd natuke tehtud, kuid ega neil ka kuskilt võtta pole.
Kellelgi oleks ideid ?
Õnn on see, kui tunned end vajalikuna.

Re: Raha vaja ,

ära ülbitse, nii ei saa sa mingeid soovitusi, kui kohe vastu nähvad. loomulikult küsiti selle kohta, et kui randa pole ligidal, siis ju see ikka suurem linn pole, järelikult saab soovitusi anda edasi vaid nii, et täpsustad, kus elad. soovitused sõltuvad ju väga palju sellest, kas elad suures linnas, väikelinnas või üldse maal kuskil eriti eraldatud kohas.

termomeeter kirjutas:ära ülbitse, nii ei saa sa mingeid soovitusi, kui kohe vastu nähvad. loomulikult küsiti selle kohta, et kui randa pole ligidal, siis ju see ikka suurem linn pole, järelikult saab soovitusi anda edasi vaid nii, et täpsustad, kus elad. soovitused sõltuvad ju väga palju sellest, kas elad suures linnas, väikelinnas või üldse maal kuskil eriti eraldatud kohas.
ma isegi ei usu et ta üritas ülbitseda või vaimutseda, pigem on tegu vaimsete raskustega, nalja ei tohi heita selle üle.

Ma 15 ja tahaks ka augustis nüüd teenida midagi.
vertigo kirjutas:Kas väikesi lapsi enam ei kasutata randades jäätisemüüjatena? Äkki saad seda uurida? Kunagi ma leidsin ka mingi saidi, kus inimesed pakkusid suvalisi tööotsi muruniitmises, koertega jalutamises jms pläusti, aga kahjuks ei tule meelde selle aadress.
Ma jäätist randa müüma ei tahaks, aga muru võib küll niita või koera jalutada. kõige rohkem sooviks kusagile kohvikusse vn. vertigo äkki sul tuleb meelde ikka see sait? või mille alt googles seda otsida?
Ise elan Tallinnas
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”