Re: TEENI KODUS RAHA

flaggermus kirjutas:
02 Jaan 2019, 02:19
Vulkaanipurse kirjutas:
01 Jaan 2019, 23:59
flaggermus kirjutas:
01 Jaan 2019, 23:43
Ise olen teeninud juba pea 7eurot
See 7 euri on tulnud juba sinu arvele, või on kusagil neil arvel XXX kontol olemas?
10dollari kaupa saab paypalile kanda raha, mul veel mingi 1dollar puudu, siis kannan üle
See on nii massiivne rahade liikumine, et ilmselt see aktsiaturgu mõjutaski ca nädalake tagasi. Elon Muskile ära seda meetodit kindlasti näita, ta varastab idee ja müüb edasi.

flaggermus kirjutas:
Soovitan :)
Teeme nii, enne saad selle 10 dollarit täis, kannad enda kontole(edukalt) ning seejärel sebid väljavõtte, et raha tuli.

Peale seda julge soovitada!

Samuti pead ütlema, kaua sul see aega võttis.(10 dollari saamine)

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Vulkaanipurse kirjutas:
02 Jaan 2019, 11:00
flaggermus kirjutas:
Soovitan :)
Teeme nii, enne saad selle 10 dollarit täis, kannad enda kontole(edukalt) ning seejärel sebid väljavõtte, et raha tuli.

Peale seda julge soovitada!

Samuti pead ütlema, kaua sul see aega võttis.(10 dollari saamine)
1. mina ei pea siin midagi tegema :D selle rakenduse kasutamine on kõigi vaba valik, ma ei suru siin midagi peale - mina ei vastuta ega pole kohustustatud midagi tegema, mina lihtsalt jagasin ühte viisi :)

2. ma ei kasuta seda esimest korda xdd ja mu sõber sai just 10dollarit oma paypalile, ei hakka temalt nüüd väljavõtet ka küsima eksole.

3. Raha teenimise kiirus sõltub sinust endast, et kui palju aega kulutad sellele, et küsimustele vastata(sõber sai 4päevaga 10$ täis, ma ise pole tegelenud sellega nüüd paar päeva, niiet mul seisab see arv praegu)

Soovitamisõigus on kõigil ;)

boyjoy kirjutas:
02 Jaan 2019, 04:47
flaggermus kirjutas:
02 Jaan 2019, 02:19
Vulkaanipurse kirjutas:
01 Jaan 2019, 23:59

See 7 euri on tulnud juba sinu arvele, või on kusagil neil arvel XXX kontol olemas?
10dollari kaupa saab paypalile kanda raha, mul veel mingi 1dollar puudu, siis kannan üle
See on nii massiivne rahade liikumine, et ilmselt see aktsiaturgu mõjutaski ca nädalake tagasi. Elon Muskile ära seda meetodit kindlasti näita, ta varastab idee ja müüb edasi.
muidugi muidugi

flaggermus kirjutas:
03 Jaan 2019, 02:04

2. ma ei kasuta seda esimest korda xdd
Kas sa oled siis reaalselt saanud raha väljavõtta oma kontole?

flaggermus kirjutas:
03 Jaan 2019, 02:04
mu sõber sai just 10dollarit oma paypalile,
Mu sõber sõidab uhke x6ga, see ei tähenda ,et mul samahästi läheb.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Kas sa oled siis reaalselt saanud raha väljavõtta oma kontole?

mhm ma sain raha oma kontole, see rakendus töötab küll, ei pea muretsema sellepärast, ma lihtsalt ise pole viitsinud vastata nendele küsimustikele praegu

[/quote]
Mu sõber sõidab uhke x6ga, see ei tähenda ,et mul samahästi läheb.
[/quote]

no see on tõsi jaa :D :D aga noh ma ise ka teinud seda niiiiet jaaah...
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”