Re: Nüüd on pekkis! :v

Õpetajaga tuleb ikkagi rääkida. Ilmselt tuleb sul võtta arstitõend ja siis tehakse sulle mingi erakorraline esitluse võimalus, aga ega ma muidugi täpselt ei tea - see sõltub koolist ja õpetajatest. Rääkida tuleb võimalikult vara, st praegu on selleks viimane hetk. Kui sulle tundub see mugavam, siis ehk saad õpetajale e-maili kirjutada? Muidugi kui te iga päev kohtute, siis oleks see tobe, et silmast silma ei räägi, aga sa vist iga päev koolis ei käi, kui õigesti mäletan.

Miks sa muidu õpetajaga rääkida ei julge, st mida kardad?

Paar aastat tagasi pidin ka tegema loovtöö aga ma ei kavatsenudki seda teha, aga siiski õpetajad andsid valida mulle, kas lähen järel vastama seda (mingi kindel kuupäev selleks) või siis esitan loovtöö järgnev aasta ehk siis 8das pidi tegema loovtöö tegelikult, kuid lubatakse ka 9das, vähemalt nii oli minu koolis, soovitan üle küsida mis võimalused sul on, 9das vaja eksamiteks ka õppida ehk siis loovtöö ja eksamid ajaks asja vist keeruliseks seega soovitan asi läbi mõelda.

mis haiglas oled? nagu, füüsiliselt midagi viga või vaimselt? psüh haiglast lastakse erakorras välja kui on no tõesti midagi nii olulist, mind lasti isegi klassiõhtuks välja :D
aga mingi opil oled siis on halb

õpsile pead kindlalt rääkima kui välja haiglast ei saa, prolly kaitsed augustis või midagi. või siis juunis kui vaheaeg alanud.
kõik on sodi

Eeldusel, et see kõik on tõsi, räägi õpetajale/õppealajuhatajale võimalikult kiiresti oma olukord ära. Selliseid asju juhtub teistelgi ja neile antakse erandkorras võimalused. Ära aga oota seda, et kui sa viimasel minutil midagi teatad, et siis hakatakse ekstra sinu pärast ümberkorraldusi tegema. "Mina ja maailm" mõtteviis ei päde ja kui sellega nõus pole, siis on tõesti pekkis.
Vasta

Mine “Muud kooli- ja õppimisprobleemid”