Kooli sisse saamine

Tere, alles olid sisseastumiskatsed ning olen üpriski kindel, et need läksid suhteliselt hästi ning ma peaks oma soovitud kooli, Tammesse sisse saama, kuid mul on üks mure.

Mure on, et ma kardan ma ei saa vestluselt edasi, sest mul oli esimeses trimestris kirjanduse trimestrihinne kaks, sest ma ei viitsinud raamatut lugeda, sain selle eest kaks ühte ning pandi trimester kaks, kõik teised hinded too trimester olid neljad, peale matemaatika, mis oli kolm. Ning üks põhjus veel, miks ma kardan, et ma ei saa vestluselt edasi on, et mul oli teises trimestris käitumine MR, sest sain käskkirja.

Kas keegi oskab öelda, on mul lootust Tammesse sisse saada, sest olen kuulnud, et koolid ei taha õpilasi kel on käitumine MR.

Re: Kooli sisse saamine

Mine räägi esmalt oma kirjanduse õpetajaga oma trimestrihindest. Mina ise sain nii oma asjad korda. Võib-olla saad parandada selle raamatu vastamise. See on esialgu esmatähtis.
Kui käitumine oli mitterahuldav, pead sa nende küsimise korral oskama seda selgitada vestlustel. Pigem ürita rääkida neile sellest, miks nad peaksid su enda kooli võtma, mis teeb sinust Tamme-väärilise õpilise jne.
Ja noh, lootusega on nii, et ise peab ikka vaeva nägema,
Piimalakkujad. Kõik on piimalakkujad.

No Tammel ju üsna suur konkurss (vähemalt 4a tagasi oli), seega ausaltöeldes jääd tõesti kõrvale selle kõige pärast. Soovitan ka hinde parandamist õpetajaga arutada, see ilmselt tuleks pigem kasuks. Ma muidu väga palju ei loodaks, vaevalt neid huvitab ka see põhjendus selle mitterahuldava käitumishinde taga.

Kes üldse teab, mida nad siin tammes enam tahavad. Paras segadus praegu selle õppealajuhataja teemaga jms, aga vast vestluste ajaks saavad korda aetud oma asjad.. Eks tean oma lennukaaslaste hulgas nii mõndagi, kes said päris nigelate tulemustega sisse. Hinnetega nii väga kursis ei ole, aga.. Sinu olukorras püüaksin õpetajaga hinde osas rääkida ja vestlusel ennast võimalikult heast küljest näidata. Minu silmis on tamme seda väärt. Peamiselt muidugi õhkkonna ja õpetajate poolest. Eks oma veidrusi ole kõigil, aga ei midagi sellist, millega hakkama ei saaks. Väga palju oleneb ka suunast, kuhu õppima tahad tulla. Meditsiiniklassis vast kõige suurem konkurss. Ja koolis pead kohal käima ja alkoholiga probleeme ei tohi tekkida. Need on kaks peamist asja, mille pärast viimasel ajal välja on visatud inimesi ja kui su käskkiri sarnase teemaga seotud on, siis on pahasti tõesti :)
happiness is too rare.
Vasta

Mine “Muud kooli- ja õppimisprobleemid”