Re: Loovtöö

#2
Saad alati loodust pildistada nt iga päev samal kellaajal kuu aega järjest ja näidata erinevusi... Võid mingi ürituse korralaldada või enda hobi tutvustada ja mingi põneva ja põhjaliku esitluse selle kohta teha... Mõtteid on väga palju - kokaraamat ise välja mõelda retsepid jne, mingid fotoasjad, uurimustööd, üritused, mingi meistardamine väiksematele klassidele. Tegelikult pole ju vahet, mida sa teed, oleneb sellest, kuidas sul see läbi mõeldud ja organiseeritud on.
Edu ja päikest!
Ratsutamine pole hobuse valitsemine ja selle juhtimine. Ratsutamine on fantastilise looma usalduse võitmine ja austuse näitamine tema vastu.

Re: Loovtöö

#3
soovitaksin ikkagi lähtuda oma huvidest. see on kõige olulisem. nt kas sind huvitab ajalugu, inglise keel, bioloogia, füüsika, kunst vms. et mitte teha lihtsalt tegemise pärast, vaid et see ka sind ennast huvitaks ja arendaks. ja siis selle aine õpetajalt küsida ideid. meil vähemalt 8. klassis õpetajad aitasid teemavalikuga. võid ka ise mõelda muidugi, mida tahaksid teha.

Re: Loovtöö

#4
Selles loovtöös võid teha ükskõik mida.Mina näiteks küpsetasin ,keegi õmbles kleidi endale,keegi joonistas pildid,ss olid veel erinevad uurimustööd nt.allergiate kohta.
Keegi tegi veel klassile kodulehe.
Ja organiseeriti stiilinàdal-nad tegid selle nädala jooksul õpilastest pilte ja parim sai auhinna
Vasta

Mine “Muud kooli- ja õppimisprobleemid”