Re: Põhikooli lõpetamise outfit

termomeeter kirjutas:Tere. Jah, seelik on sobilik. Eks inimestel ole kohati päris erinevad maitsed, nii et tõepoolest ei saa kõigi arvamusest lähtuda. Küsi näiteks oma ema ja ühe sõbranna arvamust ja sellest piisab.
Põen natuke sellepärast, et seelik ei ole just väga sage nähtus minumeelest, maxikleit samuti põhikoolis. Ema kiidab kõik heaks kui mulle meeldib, aga üks sõbranna ütles, et ära seelikuga küll lõpeta. Aga teate, kavatsen ta ümber veenda ja näidata et ma näen võrratu välja!!

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:ülalolev kleit liiga lühike. kena on muidu küll, aga kleidi pikkus võiks sellise ürituse puhul ikkagi allapoole sõrmeotsi jääda, nii lühikesega on kerge end paljastada.
Mõni tahabki end paljastada :D
kui teemaalgataja küsis, et millisega on SOBILIK minna, siis väga kahtlen, et ta selle all tutti ja tselluliiti paljastavat kaltsu mõtles

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:ülalolev kleit liiga lühike. kena on muidu küll, aga kleidi pikkus võiks sellise ürituse puhul ikkagi allapoole sõrmeotsi jääda, nii lühikesega on kerge end paljastada.
Mõni tahabki end paljastada :D
kui teemaalgataja küsis, et millisega on SOBILIK minna, siis väga kahtlen, et ta selle all tutti ja tselluliiti paljastavat kaltsu mõtles
Mida sa sokid, see on ilus suvine kleit, nkn minnakse kuhugi edasi perega sööma v kuhugi.

alan ! kirjutas:
Mida sa sokid, see on ilus suvine kleit, nkn minnakse kuhugi edasi perega sööma v kuhugi.
Sa ise ütlesid ju täpselt ära, et tegu on ilusa suvise kleidiga, perega sööma ka sobib seda kanda, kuid see pole sobilik lõpetamisele, kurat, etiketti keegi enam ei tunne? Lõpetamine on pidulik südmus ikkagi ju. Kleit peaks olema põlvedeni (soovituslik alla isegi natuke).

Külaline kirjutas:
alan ! kirjutas:
Sa ise ütlesid ju täpselt ära, et tegu on ilusa suvise kleidiga, perega sööma ka sobib seda kanda, kuid see pole sobilik lõpetamisele, kurat, etiketti keegi enam ei tunne? Lõpetamine on pidulik südmus ikkagi ju. Kleit peaks olema põlvedeni (soovituslik alla isegi natuke).
Liiga palju mõttetuid reegleid on siin ilmas juba piisavalt, lõpetamine suht lamp nkn, saad diplomi ja aetakse mingit jaburat möla, ma poleks läinudki sinna kui pere poleks peale käinud. xd

Jänes kirjutas:lõpetamist hinnatakse tõesti üle. suht savi. 12. klassi lõpetamisel kandsin nummisid ruudulisi pükse mingi särgi ja siis roosade muumitraksidega:D jalas ketsid. olin kõige coolim ikka (y)
ahya meelde tuli! Seljas oli monus ilus john lennoni ja yokoga maika :D:D
väga cool olin ausalt
ärgevõtkekõikeniitõsiseltmaniipalunteid
siis saab maailm paremaks kohaks
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com
Vasta

Mine “Muud kooli- ja õppimisprobleemid”