Terariist koolis

Tere, ma ei tea, kas see on õige koht kuhu kirjutada,aga ma kirjutan ikka. Nimelt täna oli ühel meie kooli õpilasel nuga kaasas ning ta olevat paari oma klassikaaslast ja ühte kümnendiku ähvardanud noaga, mille peale muidugi paanikasse mindi ja kohe õpetajatele räägiti. See, mis seal vahepeal oli, seda ma ei tea, sest mu vend ei räägi ja ega ma ei sunni ka teda, sest igaühte hirmutaks kui teda noaga ähvardataks ja kui reaalselt on nuga kaasas. Minu venna klassivend siis võttis noa kaasa. Ma ise käin 8.klassis ja minul väga üheksandikega tegemist pole, aga nägin kuidas see tüüp, kes noa kaasa võttis, nuttes kooli psühholoohiga õpetajate toa juurde sammus õppenõukogu istungile. Mul oli isegi nstuke tast kahju, sest ta reaalselt nuttis, ta on muidu väga tore ja elav ja see oli esimene kord, kui ma nägin teda nii. Mind ennast miski pärast väga ei hirmutanud see, korraks jõnks käis läbi kui teada sain, aga muidu mul miski pärast hirmu väga ei ole, ei tea olen imelik või midagi :D Igatahes, siit küsimus, mida te tunneksite,kui selline asi teie koolis juhtuks ja mida teha oma vennaga, kas ta lihtsalt praegu rahule jätta või mida? Sest me oleme muidu üpris lähedased. Ja kas teil on mõni taoline kogemus olnud? :)

Re: Terariist koolis

Tere!

See on tore, et oma venna pärast muretsed.

Arvan, et kui koolis selle teemaga tõsiselt tegeldakse, ei ole vaja sellele üleliia tähelepanu pöörata. Vennalt võid küsida, kuidas ta end tunneb, kas tunneb ka hirmu sellega seonduvalt, näiteks kas tema arvates võib midagi sellist korduda. Kui ta ütleb otse, et ei taha rääkida, siis muidugi ära pinni.

Eks kui selline asi minu koolis oleks juhtunud, siis see hirmutaks küll päris tõsiselt. Aga nagu aru saan, reageeriti teil koolis kiirelt, selles osas tundub, et võib end turvaliselt tunda.
Vasta

Mine “Muud kooli- ja õppimisprobleemid”