Kas see on reaalne?

Kuna on koolis veerandi/trimestri hinnete välja panekud siis küsin teiste käest mille järgi õpetajad trimestri/veerandi hindeid välja panevad... Nimelt siis oli Geograafias selline asi et minu hinneteks on 4,5,5,3,2 ja 5,5,3,2 olid n.ö arvestuslikud (kontroltööd) ja nende kesmine on 3.75... kas see on normaalne kui õpetaja pani mulle 2? Ebanormaalne eks? Niisiis läksin järgmine päev temaga jutule ja ta vaatas alles siis mu hinded üle (ALLES?) kui talle ûtlesin et te eksisite ehk? Ta vaatas siis üle need ja ütles tõesti sul tuleb 3 välja (kurat mis 3 kui kesmine on 3.75 siis minu matemaatiline teadmine on et selle arvu ümardades peaks ikka tugev 4 olema) ok ma mõtlesin siis et las olla see 3 siis... ja samal päeval kui käisin geograafi õpetaja jutul siis pani kirjanduse õpetaja hindeid välja hinneteks 5,3,3 (kesmine 3.6 midiga ja ümardatult 4) ja ta pani mulle 3 muide 5 oli arvestulik ja lugemis kontroll... Ei teagi terve veerand/trimester üritasin ja trimestti lõpu poole veel vaatasin et tuleb üks 3 aga praeguseks kolm 3 ja muide see 2 ka veel sees... tekib küsimus mille järgi õpetajad neid hindeid välja panevad? Isu kaob täitsa ära nii õpida.
Vasta

Mine “Muud kooli- ja õppimisprobleemid”