Re: kooliks riided

Kas sul on kooliriided ostetud? Jah
Mida ostsid? 2 toppi, 1 tagi, 2 teksad, 1 retuusid, 3 kampsunit, 3 särki, 1 pidulik särk. Ma ei tea kas need lähevad arvesse, aga veel 8 paari sokke, 5 paari alukaid, 2 paari rinnahoidjaid
Kui palju sul kulus nende peale? Täpselt ei tea, aga kindlasti üle 100€-o.
Mis puudu veel? Väga midagi
Kui ise otsid ja maksid palju vanemad raha andsid? Ei ostnud korraga. Ema kandis kuu alguses 200€. Mille eest sain osta kõike vajaliku ning sellest peab veel jätkuma.

Külaline kirjutas: Miks nii palju maikasid? :D
Ega kõik päris sama värvi ka pole :D. Ma nagunii muid t-särke jms ei kanna, pikkade pluuside all nagunii varrukateta top, suvel ka nagunii varrukateta, igaks ajaks sobivad. Ja kui on poes juhuslikult ideaalsest venivast vastupidavast materjalist maikad 2 euro peale hinnatud, siis miks mitte paariks aastaks ette osta. Ma nagunii poodides käia ei viitsi. Teksad olid olemas sellest ajast, kui kolm paari samasuguseid korraga ostsin, nii et muid riideid praegu vaja polnud, seega varusin seda, mida pakuti.

Ma ostan sealt, kuhu satun ja kus head ja soodsad müügil on, nt mu lemmikud neli paari jeggings-teksasid on 7-eurosed Terranovast. Lihtsalt vedas ja sattusin kvaliteetsete peale. Kui erinevaid asju soodsalt tahta, võiks sihtida neid paar korda aastas toimuvaid eelmise hooaja kauba lõpuallahindluseid. Muidugi, näiteks meestele ongi riided kallimad ja erilisi allahindluseid ei kohta ka.

vapse veab teil. mulle ei osteta kunagi ühtegi asja mis maksaks üle 20, see ka hästi saadud, tavaliselt üks asi 10 ja 15 vahel.( jutt teksadest ja pusadest. pluusidest ei tasu rääkidagi need alati mingi max 3 euri.) on ka odavamaid.ja mei l ei ole seda teemat et me oleks vaesed vms. lihtsalt nad ei ole nõus.

aa üks küsimus, kust saaks normaalseid odavamaid tagisid? okei tagi hind ei pea olema mingi 10 aga mitte väga üle 40. mulle meeldivad sellised rajumad. ntks allääres on nn naharibad kus on augud sees ja saab pandlaga kuhugi kinnitada vms.

Olen ostnud mingi 4 pluusi, 2 paari teksaseid ja ühed ketsid.
4 pluusi sain mingi 25 euroga, lihtsalt olid allahinnatud, 3 pluusi 15euriga ja üks oli 10.
Ühed teksad sain New Yorkerist 10ga ja teised H&Mist 10ga
Viimased paarid olid, vedas :)
Ning ketsid sain 20ga

Nonii, otseselt kooliks pole ostnud midagi, aga nüüd hiljuti sai ostetud umbes 45€ riideid (kleit, kaks pusa, tsärgi ning kõrvarõngad ja käevõrud). Need ostsin ka ise enda palga eest. Plaan oli kulutada rohkem, aga noh polnud midagi. Jalanõud tellisin SDst ja need tasus isa.
Muid asju ostan siis kui vajadus ilmneb, aga nii pool muidu hoian silma peal ka teksapükstel. Selliseid, mida ma jahin vist väga odavalt ei saa, aga eks ma passin ja ootan veel. :D
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16

Külaline kirjutas:Ei tea kas läheb teemasse nüüd, aga need kes on kooliks ostnud endale musta nahktagi (kunstnahast), kust saab seda odavamalt, umbes 30 euro ringis
Ma võin enda oma ära müüa. Mul kasutatud aga muidu korralik. Üleni must. Krae ja varuka otsad ei ole nahast. Võin 25€ müüa. Suurus L aga ise kannan tavaliselt suurust S/M aga L on paras. Võin mõõdud anda kui soovi. Ise ostsin aasta tagasi 55 euroga sooduka ajal muidu vist oli 74,99.
Müün kuna ei taha musta värvi enam. Ostsin beezi värvi nahktagi.

Hetkel, kus uus kaup alles poodidesse tuli, nii odavalt tõesti ei saa. Ise sain enda arvates oma tagi Bershkast kunagi 19-ga, kuigi sõbranna siin väidab, et ikka 29-ga. Aga see oli ka selline erandlik mudel, mis nii odavaks alla hinnati, teistel asjadel oli mu arust ikka väiksemad soodukad. Need nahktagid ongi üldiselt kallid. Aga allahindlusteks pead ootama, kui sügiskaup juba lõpule jõudma hakkab ja talveasjad välja tuuakse.

7 T-särkki, viis paari teksasid, ühed Converseid, kolm paari baleriinasid, 6 pusa, ühe jaki, pesu, sokid, kooliks kott ja muud asjad ( vihikud, paberid, pinal, pliiatsid jne...), kosmeetika/keha/juukse/näo hooldus vahendid, patsikummid, ühe kleidi, spordikoti, sport rinnahoidja, spordipüksid, sülearvuti, saapad ja since it's going to be autumn right away, ka sügiseks jope. Lähen üheksandasse ja ise raha ei teeni, seega maksid vanemad ja mul pole õrna aimugi palju kokku läks. Võibolla unustasin midagi ära...

Külaline kirjutas:7 T-särkki, viis paari teksasid, ühed Converseid, kolm paari baleriinasid, 6 pusa, ühe jaki, pesu, sokid, kooliks kott ja muud asjad ( vihikud, paberid, pinal, pliiatsid jne...), kosmeetika/keha/juukse/näo hooldus vahendid, patsikummid, ühe kleidi, spordikoti, sport rinnahoidja, spordipüksid, sülearvuti, saapad ja since it's going to be autumn right away, ka sügiseks jope. Lähen üheksandasse ja ise raha ei teeni, seega maksid vanemad ja mul pole õrna aimugi palju kokku läks. Võibolla unustasin midagi ära...

Tänu eelmisele postitajale meenus, et ostsin ka ühe paari retuuse ja ehteid, see oli vist nüüd küll kõik :D:D..

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:Ei tea kas läheb teemasse nüüd, aga need kes on kooliks ostnud endale musta nahktagi (kunstnahast), kust saab seda odavamalt, umbes 30 euro ringis
Ma võin enda oma ära müüa. Mul kasutatud aga muidu korralik. Üleni must. Krae ja varuka otsad ei ole nahast. Võin 25€ müüa. Suurus L aga ise kannan tavaliselt suurust S/M aga L on paras. Võin mõõdud anda kui soovi. Ise ostsin aasta tagasi 55 euroga sooduka ajal muidu vist oli 74,99.
Müün kuna ei taha musta värvi enam. Ostsin beezi värvi nahktagi.
Kus sa elad ja kas pilti saaks sellest? Ma olen juba ammu otsinud musta (kunst) nahktagi aga kõik maksavad mingi 50 ringis või ei meeldi mulle välimus.. :)
Vasta

Mine “Muud kooli- ja õppimisprobleemid”