Re: seljakott või käekott

Viimane külaline vist ei suuda ise mõelda ja teeb kõik selle järgi, et mida teised ees teevad. Juhtlammas teeb "mää!" ja tema teeb "mää!" järgi.

Ma käisin terve gümnaasiumi seljakotiga, käekotti kasutasin vaid siis, kui oli vähe asju (nt aktuse päev vms). Ka ülikoolis olles kasutan enamjaolt seljakotti, käekott osutub taaskord valituks vaid siis, kui on vähem asju.

Miks seljakott? Mugavam, kergem kanda, rühile ja seljale parem.

Reedetu kirjutas:Viimane külaline vist ei suuda ise mõelda ja teeb kõik selle järgi, et mida teised ees teevad. Juhtlammas teeb "mää!" ja tema teeb "mää!" järgi.

Ma käisin terve gümnaasiumi seljakotiga, käekotti kasutasin vaid siis, kui oli vähe asju (nt aktuse päev vms). Ka ülikoolis olles kasutan enamjaolt seljakotti, käekott osutub taaskord valituks vaid siis, kui on vähem asju.

Miks seljakott? Mugavam, kergem kanda, rühile ja seljale parem.
julm nohik olid vist :?

Seljakott, käin isegi gümnas ja päris paljudel on seljakotid ja mitte midagi pole häbeneda. Esiteks on sul endal kergem kanda, hoiab rühti ning seljakotiga saad käia terve gümna aja erinevalt käekottidest, mis lagunevad vägagi ruttu ning aastas läheb neid umbes kaks (healjuhul üks).
Ja pealegi, ei pea sa olema selline nagu teised on. Kui eelistad seljakotti siis anna aga minna :)
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16

Hakkasin ise ka varakult mingit üheõlakotti kandma, kuna see oli moodsam, vahepeal seljakotti ja siis jälle õlakotti kõik viimased u 5 aastat. Ja nüüd ongi nii, et üks õlg teisest madalamal ja üks õlg on haige ja midagi ragiseb seal sees, praegu ei suuda meenutada, kas see ongi seesama õlg, kus alguses üheõlakotti kandma hakkasin. Seega jah, soovitan võimalikult kaua ikkagi seljakotti kanda, kooliasjad on päris rasked. Ise käin nüüd küll taas tuimalt seljakotiga, ei huvita see mood nii detailideni välja, mugavus maksab ka midagi. Eriti just trennis käies on seljakott mugav, mitte mingi hiiglaslik spordikott ühe õla peal.

Seljakott on tunduvalt mugavam, mahutab rohkem ja näeb ilusam välja ka. Põhikoolis käis korraks see käekoti faas peal aga paari kuu pärast tulin seljakoti juurde tagasi. Ei olnud seda väärt.

Pigem soovitaks sul muretseda selle fakti üle, et sa tõstad massi sulandumise tähtsuselt kõrgemale kui enda mugavuse ja tervise. Neiu, sul on midagi korrast ära peas.

Ma ei ole eesti lehtedega nii kursis, aga mind üllatab et sa neist basic swagletite poodidest selliseid leidnud pole. Mina endale koolikotti käisin ostmas siis kõik olid kas just sellised või mingite multikategelastega ranitsad/suurte firmalogodega seljakotid, pidin sportsdirecti minema et normaalne seljakott tellida.

Välismaalt ei julge tellida?

Siis tuleb lihtsalt uurida ka lehte veits enne kui tellid ja kahtlastest kohtadest eemale hoida. Ma olen väga palju tellinud ja ainus kord kui probleem on olnud, oli tegu ebay-ga (kus lasub vastutus müüjatel, mitte saidil) ja viga seisnes selles et saadeti topelt asjad, ühendust võtsin siis ütlesid et las olla ja soovisid edu.
Kui sa mujalt ei leia ja õnnestub veelkord ära rääkida siis sportsdirectis on selliseid kotte ja ei maksa hingehinda ka. Enamik headest tuttavatest on vähemalt korra sealt ise midagi tellinud ja ainus asi mis neil viriseda on olnud, on see et riideid ja jalatseid ostes on pidevalt probleem suurusega - tuleks number suurem võtta. Endal pole siiani probleeme olnud.
Vasta

Mine “Muud kooli- ja õppimisprobleemid”