Re: appi, kardan hinnete pärast.

No siis räägi õpetajaga et see ainuke aine kus tuleks 3. Ma arvan et ikka paneb sulle 4 ära.

Mul eestikele õpetaja nii on teinud x) Ütlen talle seda ning siis küsib lisaküsimusi ja tavaliselt vastan need õigesti ja saan veerandi 4 x)

Et jahm küsija suu pihta ei lööda .
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

vertigo kirjutas:(2+4+4+4+5):5=3,8

Arit. keskmise järgi saaksid sa nelja ümardatult. Aga ma usun, et see oleneb rohkem sinu õpetaja hindamiskriteeriumitest.
Huvitav fakt on see, et e-kool ümardab alati väiksema täisarvuni. Nt. kui sul on 3,8 .. siis e-kool näitab üldhindeks 3. Kui sul on isegi kesk. hinne 4,9 näitab ta üldhindeks 4. Loll süsteme.
Hm... Ma isegi ei teadnud, et eKoolis selline süsteem on. Tõesti nõme, põhimõtteliselt saavad siis õpilased nimelt mingeid halvemaid hindeid, kui venitaks isegi paremaid välja.

Sugarbit kirjutas:

Arit. keskmise järgi saaksid sa nelja ümardatult. Aga ma usun, et see oleneb rohkem sinu õpetaja hindamiskriteeriumitest.
Huvitav fakt on see, et e-kool ümardab alati väiksema täisarvuni. Nt. kui sul on 3,8 .. siis e-kool näitab üldhindeks 3. Kui sul on isegi kesk. hinne 4,9 näitab ta üldhindeks 4. Loll süsteme.
Hm... Ma isegi ei teadnud, et eKoolis selline süsteem on. Tõesti nõme, põhimõtteliselt saavad siis õpilased nimelt mingeid halvemaid hindeid, kui venitaks isegi paremaid välja.
Jah... Meile klassijuhataja alati kirub, et arvutid on nõmedad ja ekool on pain in the butt :)

vertigo kirjutas:
Sugarbit kirjutas:

Jah... Meile klassijuhataja alati kirub, et arvutid on nõmedad ja ekool on pain in the butt :)

Ja mina imestan,et miks mul tulevad sellised nõmedad hinded peale seda,kui ekool tuli :) Nõme asi jah...Tegelt ega see hinnete panemine ka üks jama,sest suurem osa õpilasi õpipki hinnete,mitte teadmiste pärast...
Vasta

Mine “Muud kooli- ja õppimisprobleemid”