ma ei jaksa enam.

Tere mina jälle siin.. ma lihtsalt ei jaksa enam elada. Milleks ? Keegi nagunii ei taha mind siia. Kõik valetavad,Petavad mind/mulle.. Mul pole ühtegi inimest keda saaksin sõbraks pidada.Ma ei julge kunagi midagi teha kardan et teised hakkavad norima kuna neile see ie sobi või ei meeldi.Kui ma isegi räägiks kellegile nad ei saa aru vaid ütlevad lic etsa oled natuke kurb ja kõik läheb üle.. AGA EI LÄHE JU.. ma olen iga päev kurb iga päev mõtlen mida valesti teend milleks elan jne.. kÕIK küsivad miks mul kurb nägu või miks ma ei naerata aga ma lihtsalt ütlen ma ei tea.. Ja naeratan et nad ei muretseks.Kui ma isegi mräägiks kellegile ma tean et nad ei saaks aru ma lihtsalt tean.Ja teil pole mõtet vastata et mis sul viga elada sul soe söök laual ja vesi olemas ja puhtad riided ja pere.. Seda ütlevad kõik ja see ongi see et sa ei saa must aru ..mA EI TEA SOOVITAGE MIDAGI ET MUL EI OLEKS SELLISED MÕTTED JNE?

Re: ma ei jaksa enam.

miks sa arvad, et sa oled nii eriline, et "keegi ei saa minust aru" jms? enamik naissoost pubekaid seal olnud, kus sina hetkel. et lampi kurb ja tunned, et keegi ei mõista (mida?) ja kõik nii mõttetu ja "naeratan et ei muretsetaks" jne.

käib tüdrukute pubekaea juurde, varsti läheb üle.
sad, lonely and bad at math

Kartulike Sa ei pea kõigile meeldima, võimatu kõigile inimestele meeldida, ole sina ISE. Tähtis on endale meeldida ning endaga rahul olla. Ega raske sõpru leida kui pidevalt kurb oled, oma negatiivsusega peletad teisi eemale. Igaüks võib arvata, mida tahad, kõige tähtsam on see arvamus, mida ise endast arvad. Õpi esmalt ennast armastama ning endast hoolima, siis meeldid ka teistele, neile, kellega sul ühised huvid, tõekspidamised jne.
Ela endale mitte teistele!
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
17 Apr 2019, 13:11
oma negatiivsusega peletad teisi eemale
mitte alati, mõnikord see tõmbab just tähelepanu ja mõnikord see inimene naudib seda, et mingitki tähelepanu saab
see pole alati halb, sest siis võibolla saab inimene aru, et ta on vähemalt kellegigi jaoks oluline
oleneb, kui ekstreemsetest käitumistest rääkida
sad, lonely and bad at math

Tean isegi hästi mida Sa tunned ja võin kindlalt öelda et see läheb üle... Minul oli asi lihtsalt selles et mu olevik on suur hunnik sedasamust aga ma leidsin abi sellest et suunasin pilgu julgelt tulevikku... Leidsin hobi... Pühendasin end sellele ja unustasin ära selle kus parasjagu olin... Ehk aitab see Sindki... Eks meile kõigile ole vaja oma lahendust sest oleme kõik erinevad... Võimalusel otsi abi ka kodu lähedal asuvatest rajaleidja keskustest... Inimesed seal väga sõbralikud ja abivalmis... Mind väga aitas... Soovin Sulle palju palju edu ja hoian pöialt et sellest välja tuleksid...
Vasta

Mine “Depressioon”