sad

Tere,,13 aastane tüdruk,, mulle on viimasel ajal mitmed poisid hakkanud ütlema et näen kena välja,Üritan olla rõõmus ja ütlen tänan .. aga kui neist eemale astun mõtlen et sa ei mõelnud ju seda tõsiselt.Ma olen kogenud mitu aastat kjusamist just sellisel moel et ütlevad seda et ma ilus aga ei mõtle seda tõsiselt vaid mõnitavad.Ma isegi ei oska seletada aga nad vahel löövad mulle käega vastu tagumikku või võtavad lihtsalt ümbert kinni.Ma lükkan küll eemale aga nad naeravad ja kõnnivad minema aga kuna nad minust palju vanemad ja pikemad ma ei julge midagi väga öelda.Ühesõnaga nagu eelmisest postituses kirjutasin et tunnen ennast väga kurvana alati iga päev.Ning nutan ja mõtlen miks just selesse kehha sündisin miks just siia?
Mõtlete et naudi elu oled alles noor.. aga usu mind sul on kerge öelda. Tõesti ma ei oska ega saa nii et naeratan iga õhtu jne.See on minujaoks võimatu.Jah see ei tähenda et ma ültse ei naerata ega naera jah ma naeran aga aind selleks et mu sõbrad minu pärast muret ei tunneks.
võtke muga ühendust kui soovite mind aidata :(

Re: sad

kartulike kirjutas:
20 Veebr 2019, 18:15
mulle on viimasel ajal mitmed poisid hakkanud ütlema et näen kena välja,Üritan olla rõõmus ja ütlen tänan .. aga kui neist eemale astun mõtlen et sa ei mõelnud ju seda tõsiselt. Ma isegi ei oska seletada aga nad vahel löövad mulle käega vastu tagumikku või võtavad lihtsalt ümbert kinni.Ma lükkan küll eemale aga nad naeravad ja kõnnivad minema aga kuna nad minust palju vanemad ja pikemad ma ei julge midagi väga öelda.Ning nutan ja mõtlen miks just selesse kehha sündisin miks just siia?
Ära reageeri. Kui öeldakse sulle, kena ja kui arvad, et seda öeldakse irooniliselt, siis ära lihtsalt midagi vasta, las räägivad, mida tahavad, kõnni lihsalt minema, midagi neile vastamata.

Hoia ohust eemale. Kui võimalik, väldi kiusajaid ja olukordi, kus sind võidakse kiusama hakata. Kui poisid sind vastu tagumiku löövad ja ümbert kinni võtavad, siis see on ahistamine, võid sellest nt õpetajale, veel parem politseile rääkida (avalduse kirjutada).

Kasvata enesekindlust. Kiusajad pole väärt su pisaraid, ära tee kiusajate arvamustest välja, kiusajate arvamus pole mitte midagi väärt.

Sinul ja su kehal pole midagi viga, hoopis su kiusajatel on midagi viga, neile jääd ette, sest võimalik, et jääd teistest rohkem silma, oled erilisem, teistsugusem (võimalik, et kiusajad kadetsevad sind, neil endil mingi probleem, arvavad, et on lahedad kui teisi kiusavad jne) vms.
💚💜💚💜
Vasta

Mine “Depressioon”