ei Või ja?

Tere.. Olen 13 aastane tüdruk.
Asi on siis selles et ma nutan iga väiksegi asja peale.Kui keegi karjub või mõned filmis keegi nutab või midagi. Ja ma tunnen ennast alati välja jäetuna kuigi mul on väga palju häid sõpru . mulle tundub et keegi ei taha mind siia maailma. Nagu kõik vihkaks mind.kui olen mõne sõbraga siis proovin on kurbust peita.Ja üritan rohkem naeratada. Kuna ma just läksin oma poisist lahku 2-3 nädalat tagasi siis äkki on asi selles?v ongi mul depression? 😩

Re: ei Või ja?

kakkybabenasa kirjutas:
24 Jaan 2019, 01:12
Sa saad temast üle, sest sa oled rohkemat väärt kui tema.

Ja ma saan seda öelda kuna tavaliselt esimeses bf pole midagi väärt võrreldes oma järgmistega.
Appi jälle nii tõsi :D esimesed peikad on täiesti mõttetud lontud, aga sellest saab aru alles hiljem, kui oled õigeid suhteid kogenud.

Depressioon sul kindlasti ei ole. Tunded võivad hellad olla pigem lahkuminekust pluss olulime faktor on hetkel ka su iga - selles vanuses tunduvad paraku kõik maailma probleemid raskemad ja kurvemad kui nad tegelikult on. Kolmas asi, milles peaksid hakkama teadlikumaks saama, on enesearmastus ja enesekindlus, enese väärtustamine. Sa ei hinda iseennast piisavalt kõrgelt, seetõttu tunned, et ei ole midagi väärt ja et sind ei taheta seltskonda. Võibolla oled selle sama ebakindluse tõttu tagasihoidlik ja inimestel pole ainuga lihtsalt palju rääkida? Proovi ollanise seltskondlikum, siis kaob see tunne varsti ära :)
Vasta

Mine “Depressioon”