Surra tahan

Tere
Kõik on perses.
Vanemad karjuvad minu peale (näiteks) kuna mul on laua peal väike kuradi paberihunnik kus on paberid mida mul on reaalselt vaja. Ma peaksin nende arust vist esteediks hakkama. Käivad koguaeg järel mis ma valesti teen oi mis sa nüüd tegid ei tee nii kao oma tuppa kasvatamatu jõmpsikas jne. Ma ei kannata enam. Nii on olnud umbes 1-2 aastat. Mul ei ole lic jõudu. Ma tapan enda ära. Lõikunud olen ka.

Re: Surra tahan

Sa ei ole esimene ega viimane.

Asi peitub pisikestes detailides. Pead end kokkuvõtma.
Tee perfectselt voodit, ideaalkorras laud, toas ei ole tolmu.

Hakka lugema raamatuid,joonistama.

Üldiselt, süüdi on su vanemad, kuna ei kasvatanud sind.

Vanust sul...??

Kui saad 9nda läbi, sul avaneb võimalus kolida kutsekooli ühiselamusse, kus pole emmet-issit.
Ela selleni ja ei pea surema.
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

Hea, et jagasid muret!

Kas äkki võib seal taga olla ka kehva kommunikatsiooni? TIhti kui ärritudes räägitakse, siis tegelikult üksteist väga ei kuulata vaid korrutatakse oma sõnumit. Kas olete rahulikult rääkinud ja Sa selgitanud omapoolse vajaduse ja soovi ning nemad omapoolset soovi?
Kas see nimetatud paberhunnik asus Sinu toas või kuskil mujal?

Ehk saate teha nt sellise kokkuleppe, et ta hoiad oma pabereid oma toas ning jätab Sind täpselt nädalaks nt rahule ning siis teed korda kõik?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Pole vaja hakata surema. Tasuks nii sinul kui vanematel maha istuda ja see pidev irisemine ära lõpetada nagu sa ise kirjutasid. See ei saa kerge olema, aga siiski.
Elasin veel täiskasvanuna ka vanematekodus, korjates raha oma pesa jaoks. Ja usu mind, mul tuli selliseid pisinääklusi 22aastaseltki veel ette. Kõiki asju aga annab sättida ja lahendada.
Vasta

Mine “Depressioon”