Tere

Tere.
Alustuseks ma näen enda arvates kole välja ja noh ma tean et see "ugly sündroom" on enamasti tüdrukutel aga siiski ma ei näe hea välja. Teiseks. Mul on umbes ülepäeva väga halb tuju. Ja noh eks ole neid ilusaid päevi kaa aga jah... Vahest lausa paha olla kuna lihtsalt väga nõme on olla. Kolmandaks. Ma tunnen ennast nagu väike aatom suures robotis. Loll mure...
Okei, tean et on inimesi kellel on palju hullemad hädad kui mul, aga lihtsalt tundsin et tahaks selle südamelt ära rääkida.
Nojah...

Re: Tere

"Jumalaema kirik pariisis" tegelase Quasimodo kirjeldus:
Quasimodo on ühest silmast pime, vasaku silma all suur soolatüügas, rangjalgne, lombakas, kogu keha täiesti kõver, ebatavaliselt suurte labajalgadega ja küürakas, tema on tõeliselt kole välimuselt. Kui sul pole füüsilisi puudeid (nagu näiteks Quasimodol) pole sa kole.
💚💜💚💜

Kole on kole sõna. Ma pole enam aastaid koledaid inimesi näinud, ajast kui suureks kasvasin. Nägu on lihtsalt nägu ja see on inimese nägu. Ilus nägu muutub ajajooksul tavaliseks ja tavaline nägu eriliseks.
Kas räägiksid lähemalt kuidas see aatomine tundmine on?
Mentally taken

Aatom kirjutas:
24 Aug 2018, 12:46
ei oska väga seletada aga mdgi sellist et tunnen ennast nagu väga tähtsusetu ja väiksena kellel on elus määratud teha seda mida talle öeldagse
Kas sa tunned end tähsusetuna teiste/kellegi tõttu või pigem kuna sa ei tee midagi, mille üle ise rõõmu tunneksid?
Võib olla pead läbi nende käskluste õppima enda eest seisma. Ütlema Ei kui on vaja.
Mentally taken
Vasta

Mine “Depressioon”