Äkki kellelgi on mõni hea idee

Well....üritan võtta loo hästi lühidalt kokku :D
Üle kahe aasta on olnud probleeme enese vigastamisega (max 4kuud olen suutnud sellest eemale hoida), aasta tagasi käisin depressiooni ja toitumishäirega psühholoogi juures, mis väga ei aidanud. Anyways, praeguseks olen ma jälle pekkis omadega, mul on tekkinud ka anxiety (ei tule praegu eestikeelne sõna meelde) ja ka vihahood (loobin asju jne). Ma reaalselt üritan asju korda saada,käin tööl ja praegu suvel kui kooli pole ka ametikoolis, et end tegevuses hoida aga ikkagi veavad asjad viltu :/
Äkki kellelgi on mõni hea idee, kuidas saaksin asjad jälle rööpasse? Psühholoogi juurde ma minna ei taha, sest eelmine kord polnud sellest midagi kasu väga...

Re: Äkki kellelgi on mõni hea idee

Kaua sa psühholoogi juures käisid? Tehnikad, mida nad kasutavad vajavad tavaliselt mõnda aega, et mõjuma hakata. Paari korraga ei olegi mingit kasu. Muidu soovitaksin minna psühhiaatri juurde, tema teaks täpsemini, mis ravi sul oleks vaja. Peas võib olla lihtsalt ajukeemia natuke paigast ära ning rohud aitaksid selle paika saada. Muidugi depressiooni puhul on teraapia ning rohud kõige mõjuvõimsam kombinatsioon. Võib-olla peaksid ka mõnda teist psühholoogi proovima, psühhiaater äkki oskab kedagi toredat soovitada. Esimese korraga satub selle 'õige' psühholoogi juurde harva.
To me, love is about being able to see light inside of the person who knows nothing but darkness.

Re: Äkki kellelgi on mõni hea idee

Katrin Kaljula, Sensus OÜ st. Psühholoogidest ehk tema kõige parem. Vähemalt enda vihahood ja selle kõrvalnähuna ka tiheda meeleolulanguse sain kontrolli alla tänu temale. Siiski, võttis aega mõned kuud, peaaegu aasta.
Tema juurde järjekorrad on päris pikad siiski, halvimal juhul ooteaeg poolteist kuud.

Kuna tegemist eraasutusega, siis on ka sellel asutusel omad tasud. Saab uurida oü sensus kodulehelt http://www.sensus.ee või kohapeal Tõnismägi 3A

Kolleeg, kes neuroloog, mainis ära, et antidepressantidest xanax on asi, millest hoiduda, samuti Flux, mis on platseeboravim.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Depressioon”